zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Gmina nie prowadzi rejestru wniosków i interpelacji radnych!
20 września 2017 r. | 14:03
1

Na początku września wystąpiłem do Urzędu Gminy Panki z wniosek o przesłanie mi liczby wniosków i interpelacji złożonych przez radnych Rady Gminy Panki. Z podobnym wnioskiem wystąpiłem do kilku innych gmin. W każdej z nich otrzymałem w ustawowym terminie odpowiedź. Gmina Panki niestety jest "sto lat za murzynami". Tego rodzaju rejestr nie jest prowadzony i wnioskowaną informację mam otrzymać dopiero 31 października 2017 roku.

Co ciekawe, będąc na sesjach, rzadko kiedy słyszałem, aby radni o cokolwiek wnioskowali, czy składali interpelacje.

Powiadomienie Wójta w tej sprawie znajdziecie poniżej.

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Jedna odpowiedź do “Gmina nie prowadzi rejestru wniosków i interpelacji radnych!”

  1. coff pisze:

    Może nie tyle gmina ” sto lat za murzynami ” co jej władze. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *