Gmina przystąpi do nowego stowarzyszenia
18 października 2019 r. | 11:51

W remizie OSP w Pankach odbyła się sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni wyrazili zgodę na przystąpienie gminy do stowarzyszenia o nazwie Związek Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.

Poniżej wideo z sesji.

X Sesja Rady Gminy Panki

Gepostet von klobucka.pl am Montag, 14. Oktober 2019

6 odpowiedzi na “Gmina przystąpi do nowego stowarzyszenia”

1. Ela pisze:

Dla mnie teraz przystąpienie do Subregionu nie ma najmniejszego sensu , ponieważ Gmina nie posiada żadnych środków pieniężnych ( nie stać jej nawet na znak drogowy , chodź w notesie jest zapisane pilne !!! ) . Gmina przystępując będzie musiała płacić członkowskie ( podobno ok 5 tys . rocznie ) , a taki Subregion dofinansowuje pod warunkiem że ma się jakieś swoje środki , bo nie słyszałam o 100 % dofinansowania.

• Arkadiusz pisze:

A jakie swoje środki miała za praskiego oprócz większego zadłużenia i układów z kolesiami siedzącymi w kieszeni urzędu licząc na ulgi i umozenia.powiedz Elu jeśli jesteś taka biegła. Czy wtedy gmina nie płaciła członkowskiego?

• Ela pisze:

Do Arkadiusz – BEZ KOMENTARZA : „Wspólnota” przygotowała kolejny ranking, w którym zestawia osiągnięcia samorządów z całego kraju. Tym razem na warsztat wzięto wydatki inwestycyjne Gmin na głowę mieszkańca w latach 2016-2018 . Panki za Wójta Praskiego zajęły 2 miejsce kwotą 1096,38 zł tuż za Gminą Przystajń 1335,85 zł w Powiecie Kłobuckim , co dało jej 188 miejsce wśród gmin na 1537 gmin wiejskich w Polsce .

2. Gosc pisze:

I co zyska potencjalny Kowalski?Pani Ela chyba ma racje.

3. Arkadiusz pisze:

Ela piszesz bez komentarza po czym piszesz komentarz. Otwórz mam nadzieję że wynik audytu pokaże na czyja rzecz pracował drugą kadencję twój ukochany wójt i kto mu jeszcze pomagał ukrywać jego przestępczą działalność.

• Krys pisze:

Arkadiusz jesteś lepszy niż Dysney.powinni od ciebie scenariusze brać ??albo nie scenariusze horrorów ?