zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Gmina przystąpi do nowego stowarzyszenia
18 października 2019 r. | 11:51
6

W remizie OSP w Pankach odbyła się sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni wyrazili zgodę na przystąpienie gminy do stowarzyszenia o nazwie Związek Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.

Poniżej wideo z sesji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

X Sesja Rady Gminy Panki

Gepostet von klobucka.pl am Montag, 14. Oktober 2019

 6 odpowiedzi na “Gmina przystąpi do nowego stowarzyszenia”

 1. Ela pisze:

  Dla mnie teraz przystąpienie do Subregionu nie ma najmniejszego sensu , ponieważ Gmina nie posiada żadnych środków pieniężnych ( nie stać jej nawet na znak drogowy , chodź w notesie jest zapisane pilne !!! ) . Gmina przystępując będzie musiała płacić członkowskie ( podobno ok 5 tys . rocznie ) , a taki Subregion dofinansowuje pod warunkiem że ma się jakieś swoje środki , bo nie słyszałam o 100 % dofinansowania.

  8
  5
  • Arkadiusz pisze:

   A jakie swoje środki miała za praskiego oprócz większego zadłużenia i układów z kolesiami siedzącymi w kieszeni urzędu licząc na ulgi i umozenia.powiedz Elu jeśli jesteś taka biegła. Czy wtedy gmina nie płaciła członkowskiego?

   6
   2
  • Ela pisze:

   Do Arkadiusz – BEZ KOMENTARZA : „Wspólnota” przygotowała kolejny ranking, w którym zestawia osiągnięcia samorządów z całego kraju. Tym razem na warsztat wzięto wydatki inwestycyjne Gmin na głowę mieszkańca w latach 2016-2018 . Panki za Wójta Praskiego zajęły 2 miejsce kwotą 1096,38 zł tuż za Gminą Przystajń 1335,85 zł w Powiecie Kłobuckim , co dało jej 188 miejsce wśród gmin na 1537 gmin wiejskich w Polsce .

   4
   4
 2. Gosc pisze:

  I co zyska potencjalny Kowalski?Pani Ela chyba ma racje.

  8
  6
 3. Arkadiusz pisze:

  Ela piszesz bez komentarza po czym piszesz komentarz. Otwórz mam nadzieję że wynik audytu pokaże na czyja rzecz pracował drugą kadencję twój ukochany wójt i kto mu jeszcze pomagał ukrywać jego przestępczą działalność.

  4
  4
  • Krys pisze:

   Arkadiusz jesteś lepszy niż Dysney.powinni od ciebie scenariusze brać ??albo nie scenariusze horrorów ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *