zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
foto by shutterstock
Gmina umarza zaległości
27 października 2016 r. | 16:00
13

Gmina Panki w 2016 roku umorzyła zaległości podatkowe z tytułu podatków i opłat lokalnych trzem osobom prywatnym oraz firmie Agemart S.D.Pilarz na łączną kwotę 4148 zł. Niestety, nie znam uzasadnienia tych umorzeń.

Poniżej informacja z Urzędu Gminy Panki w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

umorzenia

 13 odpowiedzi na “Gmina umarza zaległości”

  1. Adam pisze:

    Dlaczego nie znajduje się uzasadnienie? skąd mamy wiedzieć czym Wójt się kierował umarzając należności podatkowe?
    Z tego co się orientuje uzasadnienie jest konieczne.

  2. C.M. pisze:

    Firma Agemart to nie przypadkiem właściciele ATHENY w Pankach?

  3. mieszkaniec pisze:

    oczywiscie, synowie… na necie publikuja zdjecia nowej fury, maja wypasiona restauracje nie widac zeby doskwieral im glod…. sponsorzy wielu wydarzen a tu umorzenie… ciekawe jakie jest uzasadnienie…. lekka przesada

    • obserwator pisze:

      Wyrwałeś mi to z ust. Synowie taty strażaka bujają się nowiuteńką bryką za poważne pieniądze. Co to dla nich jakieś drobne 4000 na waciki?

  4. Sprawiedliwy pisze:

    Bogatym umorzyć biednych upokorzyć oto nowe prawa lokalne

  5. zainteresowany pisze:

    niezrozumiała jak dla mnie decyzja Wójta, jakie miał podstawy umorzyć komuś kto obnosi się z kasą??? Nie jeden biedny powstydziłby się wystosować prośbę o umorzenie a bogatym widać przychodzi to bez problemu… Warto sprawdzić poprzednie lata…

  6. Biała dama pisze:

    a może przedsiębiorcy o tym nie wiedzieli?

  7. zainteresowany pisze:

    podstawą jest chyba prośba o umorzenie osoby zainteresowanej… no chyba, że wójt jest taki dobroduszny…

  8. Leszek pisze:

    onanista gdy był na fundowanym balu Sylwestrowym, zobaczył jak chłopaki ledwo koniec z końcem wiążą , na monitoringu zobaczył że podjeżdżają drogimi furami i tankują za 50 pln, stwierdził że to wstyd dla gminy, zrobiło mu się żal i umorzył.

  9. Fryc pisze:

    Ta cała elitka jest nic nie warta , pankowskie bydło rządne pieniądza łatwego .. Wójt to paskudny typek.. Wystarczy spojrzeć na niego i wszystko jasne . Ale pocieszcie się ze prawie wszędZie są wały i podobne typki na stanowiskach . Uczciwy nie może być bo wtedy lokalnym biznesmenom by nie pasował .

  10. mr. Przemo pisze:

    Proste, wniosek do Naczelnej Izby Obrachunkowej o zweryfikowanie uzasadnienia umorzenia.

  11. EWA pisze:

    Ot Pankowski biznes ! prześwietliłbym ich wszystkich , wstyd !!!! odnosić się bogactwem przed wszystkimi , i składać wnioseki o umorzenia ! żenada , ciekawe co na to chłopaki ? a może nic nie wiedzieli ?

  12. JARO pisze:

    i co takiego ? przecież biednemu Wójt ma prawo umorzyć podatek !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *