zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
foto by shutterstock
Gmina umarza zaległości
27 października 2016 r. | 16:00
13

Gmina Panki w 2016 roku umorzyła zaległości podatkowe z tytułu podatków i opłat lokalnych trzem osobom prywatnym oraz firmie Agemart S.D.Pilarz na łączną kwotę 4148 zł. Niestety, nie znam uzasadnienia tych umorzeń.

Poniżej informacja z Urzędu Gminy Panki w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

umorzenia

 13 odpowiedzi na “Gmina umarza zaległości”

 1. Adam pisze:

  Dlaczego nie znajduje się uzasadnienie? skąd mamy wiedzieć czym Wójt się kierował umarzając należności podatkowe?
  Z tego co się orientuje uzasadnienie jest konieczne.

 2. C.M. pisze:

  Firma Agemart to nie przypadkiem właściciele ATHENY w Pankach?

 3. mieszkaniec pisze:

  oczywiscie, synowie… na necie publikuja zdjecia nowej fury, maja wypasiona restauracje nie widac zeby doskwieral im glod…. sponsorzy wielu wydarzen a tu umorzenie… ciekawe jakie jest uzasadnienie…. lekka przesada

  • obserwator pisze:

   Wyrwałeś mi to z ust. Synowie taty strażaka bujają się nowiuteńką bryką za poważne pieniądze. Co to dla nich jakieś drobne 4000 na waciki?

 4. Sprawiedliwy pisze:

  Bogatym umorzyć biednych upokorzyć oto nowe prawa lokalne

 5. zainteresowany pisze:

  niezrozumiała jak dla mnie decyzja Wójta, jakie miał podstawy umorzyć komuś kto obnosi się z kasą??? Nie jeden biedny powstydziłby się wystosować prośbę o umorzenie a bogatym widać przychodzi to bez problemu… Warto sprawdzić poprzednie lata…

 6. Biała dama pisze:

  a może przedsiębiorcy o tym nie wiedzieli?

 7. zainteresowany pisze:

  podstawą jest chyba prośba o umorzenie osoby zainteresowanej… no chyba, że wójt jest taki dobroduszny…

 8. Leszek pisze:

  onanista gdy był na fundowanym balu Sylwestrowym, zobaczył jak chłopaki ledwo koniec z końcem wiążą , na monitoringu zobaczył że podjeżdżają drogimi furami i tankują za 50 pln, stwierdził że to wstyd dla gminy, zrobiło mu się żal i umorzył.

 9. Fryc pisze:

  Ta cała elitka jest nic nie warta , pankowskie bydło rządne pieniądza łatwego .. Wójt to paskudny typek.. Wystarczy spojrzeć na niego i wszystko jasne . Ale pocieszcie się ze prawie wszędZie są wały i podobne typki na stanowiskach . Uczciwy nie może być bo wtedy lokalnym biznesmenom by nie pasował .

 10. mr. Przemo pisze:

  Proste, wniosek do Naczelnej Izby Obrachunkowej o zweryfikowanie uzasadnienia umorzenia.

 11. EWA pisze:

  Ot Pankowski biznes ! prześwietliłbym ich wszystkich , wstyd !!!! odnosić się bogactwem przed wszystkimi , i składać wnioseki o umorzenia ! żenada , ciekawe co na to chłopaki ? a może nic nie wiedzieli ?

 12. JARO pisze:

  i co takiego ? przecież biednemu Wójt ma prawo umorzyć podatek !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *