zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
fot. KRUS
Gospodarstwo Arkadiusza Parkitnego najbezpieczniejsze w regionie!
12 czerwca 2017 r. | 11:45
0

Arkadiusz Parkitny z Konieczek został zwycięzcą regionalnego, częstochowskiego etapu XV Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne". Na drugim miejscu uplasowali się Bożena i Andrzej Kurzejowie z Piaska w powiecie lublinieckim, a na trzecim Teresa i Eugeniusz Kozalowie z Wędziny w powiecie lublinieckim.

Pokonanie kolejnych szczebli konkursu, trafienie do finałowej ogólnopolskiej 16-tki jest znakomitą promocją gospodarstwa i gminy. Świadczy to bowiem o wysokim poziomie produkcji i kultury osobistej mieszkańców. Wyniki konkursu znajdą się w ogólnopolskich wydaniach prasy, audycjach radiowych i telewizyjnych. Każda wzmianka o gminie w środkach społecznego komunikowania zarówno o zasięgu lokalnym jak i ogólnopolskim wzmacnia pozytywny wizerunek samorządu. Jest więc darmową i cenną reklamą.

Wyróżnienia otrzymali: Bożenia Maciąg z Niegowej, Justyna i Paweł Gałowie z miejscowości Irządze, Grażyna i Grzegorz Rachwałowie z Borowna Kolonii, Ewa Chwałowska z Zajączek Drugich, Dariusz Wójcik z Goleniów (m. Goleniowy), Halina i Krzysztof Lisowscy z Radostkowa Kolonii, Adam Hamerla z Tomiszowic, Magdalena i Paweł Matyjowie z Miedźna. /KRUS/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *