zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Groźny wypadek w Pankach
20 stycznia 2020 r. | 12:38
0

Do bardzo groźnego wypadku doszło wczoraj około godziny 18:15 w miejscowości Panki. Na prostym odcinku drogi, na styku z miejscowością Cyganka, zderzyły się dwa jadące z przeciwnych stron pojazdy marki Audi i Volkswagen.

Skutkiem zderzenia było potrącenie dwóch niechronionych uczestników ruchu drogowego – kobiety i mężczyzny stojących na poboczu drogi obok swojego pojazdu.

Na miejscu, jako pierwsi pojawili się strażacy, nieco później dotarły policja, straż z PSP w Kłobucku i ZRM. Stan poszkodowanych był poważny, udzielono im kwalifikowanej pomocy medycznej, obie osoby poszkodowane trzeba było przewieźć do szpitali.

Jak wynika z informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia, kobieta jest w lepszym stanie, doszło u niej do poważnych uszkodzeń nogi. Gorzej z mężczyzną, który prawdopodobnie ma połamane żebra, odmę płucną i inne obrażenia wewnętrzne.

Kierowcy obu pojazdów nie ponieśli poważnych obrażeń, jak wynika ze słów osób będących na miejscu wypadku. Droga na odcinku Panki – Pacanów jest nadal nieprzejezdna, trwają tam prace policji i dokumentowanie śladów zdarzenia.

Doniesienie nie zostało zweryfikowane z materiałami i ustaleniami policji, może zawierać nieścisłości, które zostaną poprawione z chwilą podania oficjalnej informacji przez KPP w Kłobucku.

Jarosław Brzęczek
Klobucka.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *