bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Imprezy dla dzieci w Pankach i Konieczkach
08 czerwca 2018 r. | 08:19
15

W sobotę i w niedzielę w Pankach i Konieczkach odbędą się dwa wydarzenia dla dzieci. W sobotę 9 czerwca Szkoła Podstawowa w Pankach zaprasza na "Dzień Rodzinny". Następnego dnia, tj. w niedzielę 10 czerwca Szkoła Podstawowa w Konieczkach organizuje festyn pod hasłem "Mama, Tata i ja".

Szczegóły na plakatach obu imprez.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Imprezy dla dzieci w Pankach i Konieczkach”

 1. Wróżka pisze:

  Czy pracownicy tych szkół będą mieli wypłacone za ten dzień lub inny dzień wolny ? Będzie to zgodne z przepisami . Czy tych festynów nie dało się zrobić od poniedziałku do wtorku ? Czyj to jest nietrafiony pomysł ? Co na to zwierzchnicy tych ,,pomysłowych,, dyrektorów ?

  7
  10
  • Anka pisze:

   Nauczycieli obowiązuje chyba 40-to godzinny tydzień pracy. Większość z nich ma 18 godzin tygodniowo na lekcje więc pozostałe 22 w jakiś sposób muszą dopracować, czyli np. zebrania, narady i choćby festyny.

  • Olo pisze:

   Racja niech festyn będzie w środę od 10 do 14. Napewno frekwencja dopisze…

   12
   2
  • Wróżka pisze:

   Olo – festyny w wielu szkołach są od godz 15 lub 16 do 20 i jest ok ,a te podane godziny poranne są złośliwie napisane . Po co w ten sposób komentować . Czuję że Olo jest jednym z serialowych Karguli lub Pawlakiem .Wolne soboty i niedziele gwarantuje nam kodeks .

   4
   9
  • Anka pisze:

   Tak jak napisałaś, każdy mógł zostać nauczycielem. Jeśli nim zostałaś to nie narzekaj, że musisz iść na festyn dla dzieci. Sama taki zawód wybrałaś.
   Wszędzie dookoła są festyny w sobotę i niedzielę i nikt problemu nie robi tylko Ty. Widocznie źle wybrałaś zawód.
   A z pomysłem z festynem w tygodniu to już pojechałaś po bandzie. O 15-16??? Czy to ma być festyn dla nauczycieli??? Bo o tej godzinie większość ludzi jest jeszcze w pracy.

   10
   4
  • Wróżka pisze:

   Widzę,że nie mam z kim dyskutować ,skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem . Pozdrawiam , uczcie się, bo na naukę nigdy nie jest za późno.

   5
   7
  • Korek pisze:

   To tobie brak tej umiejętności. I to dziwne bo to chyba twój poziom nauczania. To ty uczysz dzieci tego co sama nie umiesz. Najpierw zacznij myśleć… zanim coś napiszesz

   9
   2
  • Olo pisze:

   O której by ten festyn nie był w tygodniu to i tak frekwencja będzie niska. Wiem, ze w glowie ci sie nie mieści ale ludzie z pracy wracają 17-18 jak ja. To o której proponujesz festyn żebym mógł w nim uczestniczyć? Tak jak już ktoś napisał – o 15 to może być festyn dla nauczycieli. Naprawdę raz w roku możesz poświęcić niedzielę dla społeczności i dla szkoły, nic Ci się nie stanie.

   7
   1
  • Anka pisze:

   Do Wrozka:
   Tak, na naukę nigdy nie jest za późno I wszyscy to wiedzą ale z twoich ust to tylko puste słowa. Sama robię podyplomówki, kursy, szkolenia. Ba, nawet nauczyciele też, Ty nie…
   Powiedz jak się czujesz w szkole wśród doszkalających się koleżanek sama tkwiąc i intelektualnie, i mentalnie w poprzednim wieku, kończąc tylko 30 lat temu jakiś SN lub WSP?
   Mało tego… powiedz jak się czujesz jak nawet Ci najmłodsi uczniowie wyprzedzają Cię wiedzą choćby z umiejętności obsługi komputera?
   Tak się zastanawiam… lepiej chyba będzie jak nie przyjdziesz na ten festyn. Usiądź w pokoju, otwórz sobie piwo i spędź miło, tak jak lubisz, niedzielę.

 2. spooky28 pisze:

  A pomyślała pani ile nauczyciele mają urlopu przez cały rok???? Bo ja tylko 26 po 20 latach pracy….

  10
  4
 3. ele pisze:

  Nie macie innych tematów do kłótni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *