słabe opady śniegu
-3°
-3°
sobota
Reklama
Jakie wykształcenie ma Wójt?
24 lutego 2017 r. | 16:29
12

Jakie wykształcenie mają urzędnicy w gminie Panki? Są osoby bez żadnego wykształcenia, inni mają średnie, ale większość ma wyższe. Jakie wykształcenie ma Wójt? Bogdan Praski ma wykształcenie wyższe. Niestety, nie wiem czy skończył zaocznie/wieczorowo Akademię Polonijną w Częstochowie, czy jakieś inne studia internetowe. Praski nie chciał tego zdradzić.

Poniżej lista pracowników wraz z ich wykształceniem.

PAWEŁ GĄSIORSKI
12 odpowiedzi na “Jakie wykształcenie ma Wójt?”

 1. Z Panek pisze:

  wygląda jak po zawodówce

 2. Capone pisze:

  Za to twoje wypowiedzi brzmią jakbyś był po szkole specjalnej.

 3. Patryk pisze:

  Tu naprawdę nie chodzi o jego wykształcenie, o to co zrobił czy czego nie zrobił dla gminy, ani czy gzi się z kobietą, mężczyzną czy własną ręką. Tu chodzi o podejrzenie pedofilii! Każdy, powtarzam, każdy widział filmik, ale wszyscy udają, że nikt nie widział podpisu. On to wysłał dziecku! Do Anglii, bo zna na tyle angielski i właśnie tam, bo myślał, że to nie wypłynie w Polsce. Pomyślcie o tym.

  • Anka pisze:

   Wiesz Patryk… Szkoda mi ciebie. Myślisz, że ugrasz coś na referendum… może… właśnie policja się tobą w pierwszej kolejności zainteresuje

 4. Coco foko pisze:

  Gdyby wysłał to dziecku , już dawno siedział by w areszcie. Puknij się w łeb Patryk. Swoją drogą twój komentarz brzmi jak oskarżenie. Nie zdziw się jak do twoich drzwi zapuka Policja.

 5. Patryk pisze:

  Anka i coco foko- żal mi was. tyle. a policji bardzo się boję. już mi się nogi trzęsą.

 6. Patryk pisze:

  http://www.polishexpress.co.uk/wpadl-polski-pedofil-ktory-ukrywal-sie-w-uk-scigalo-go-fbi
  http://www.polishexpress.co.uk/temat-numeru-polscy-pedofile-grasuja-w-wielkiej-brytanii
  http://www.naszestrony.co.uk/uk/wielka-brytania/8378-polski-lekarz-skazany-w-irlandii-pln-za-pedofilie-podjal-prace-na-pediatrii-w-jaworznie.html#
  To tak do poczytania. o ile umiecie samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski, chociaż czytając wasze wypowiedzi zaczynam w to wątpić. Nie oskarżam wójta o nic. przypominam podpis pod filmem. Wy też go widzieliście.

 7. JARO pisze:

  Nie straszmy Patryka, bo on nie stawia nikomu zarzutów , a o tym co pisze ,to kiedyś była na fb jakaś zmianka i wszyscy zainteresowani którzy mają fb na pewno to czytali , tylko fb czy nk działa na takiej zasadzie, że teraz możemy pisać z osobą 20-50 letnią, a za 2 min osoba ta zmienia na swoim portalu że ma 10-12 lat. I właśnie od tego jest policja i prokuratura. Dziwi mnie tylko że sprawa ta stoi w miejscu, a to prawie pół roku i Wójt przez to nadal nie może oczyścić się z tych domniemanych zarzutów . Pisząc to sam w to nie wierzę , ale może nasz Wójt w jednym ze swoich oświadczeń pisał prawdę o ” dobrej zmianie “, może PiS się troszkę przestraszył dobrze zapowiadającą się karierą Wójta (nominacja na Wójta roku) i całego PSL-u.

 8. Jacoo pisze:

  Patryk nie wie co pisze, jakby trochę ruszył głową to wiedział by źe dane można w każdej chwili zmienić . Gdyby jednak były one realne to nie chodził by na wolności.

 9. Jacoo pisze:

  Oczywiście wójt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *