zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
foto OSP Panki
Jelcz został sprzedany!
04 października 2016 r. | 16:12
8

Należący do Gminy Panki, wysłużony 42-letni Jelcz, który służył strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Janikach został sprzedany Panu Tomaszowi Mitule za kwotę 4850 zł.

Przetarg rozpoczął się od kwoty 1600 zł. Jak widać, licytacja musiała być bardzo zacięta.

Nowemu właścicielowi gratulujemy i życzymy kolejnych lat użytkowania tego zasłużonego dla gminy Jelcza.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

BIP UG Panki

BIP UG Panki

 8 odpowiedzi na “Jelcz został sprzedany!”

 1. IzaK pisze:

  Gmina pozbyła się problemu!

 2. ATRO pisze:

  Sprzedany został Jelcz o numerze rejestracyjnym SKL T010 należacy do OSP Janiki, nie zaś prezentowany na zdjęciu pankowski Jelcz. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd

  • r pisze:

   Bardzo dziękuję za informację, to mój błąd. Oczywiście, zmieniłem OSP Panki na OSP Janiki.

   pzdr
   PG

  • ATRO pisze:

   Nic nie szkodzi, każdy sie może pomylić. Dodam tylko że lata temu wstecz miałby Pan rację, bowiem ten pojazd służył w OSP Panki. Zastąpił go prezentowany na zdjęciu Jelcz SKLT001. Swoja drogą to orientuje się ktoś jaki pojazd posiada teraz OSP janiki ? Bo tak na marginesie to w naszym powiecie muzealnie wygląda sytuacja techniczna jednostek OSP…. jest światełko w tunelu bo w ościennych gminach zakupili nowe pojazdy, ale u nas strażacy niestety muszą jeździć takimi zabytkami….

 3. r pisze:

  Problem jest zawsze w funduszach. Ostatnio OSP Wręczyca Wielka i OSP Rększowice zakupiły przepiękne pojazdy do zadań. W Pankach, które już są bardzo zadłużone, sytuacja jest inna. Nie ma funduszy zewnętrznych, za chwilę nie będzie można brać kredytów. Wszystko idzie w “rozwój”, a właściwie w wydatki, które są mniej lub bardziej potrzebne. Jeżeli w pierwszym półroczu 2016 r. Wójt wydaje 49 tys. zł na wszystkie jednostki OSP w gminie Panki (http://gminapanki.pl/solectwa/aleksandrow/blisko-49-tys-zl-poszlo-na-osp-w-calej-gminie/), to o czym my piszemy. Nie ma mowy, by wydał 700 000 zł na nowy wóz.

  pzdr
  PG

 4. IzaK pisze:

  Atro czy on nadawał się tylko na złom?

  • ATRO pisze:

   Nie znam aktualnego stanu technicznego tegoż poajzdu…. choć prawdę powiedziawszy to nie byłbym taki pewien czy on idzie na złom. W dzisiejszych czasach jest wysyp róznych kolekcjonerów wiekowych pojazdów, nie wiadomo jakie plany ma nowy właściciel. Kupić taki zabytek za 4850zł to jak zadarmo, wielu kolecjonerów i stowarzyszeń by się na to skusiło.

  • arturek pisze:

   bylo za malo reklamy tego auta, pewnie poszedlby drozej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *