zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
UG Panki
Karolina Kurek p.o. dyrektora SP w Konieczkach
10 stycznia 2017 r. | 14:15
7

Wójt Bogdan Praski ma duży problem z powołaniem dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Konieczkach. W sprawę wmieszało się kilka instytucji, a chodzi o unieważnienie przez Wójta konkursu, w którym wygrała Gabriela Krzak. Wójt ten konkurs unieważnił, ogłosił nowy, w którym zwyciężyła Karolina Kurek.

Krzak odwołała się od decyzji Wójta do Wojewody Śląskiego, a ten przyznał jej rację. Wojewoda unieważnił zarządzenie Wójta w sprawie odwołania konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Konieczkach. Według Wojewody dyrektorem szkoły jest Gabriela Krzak, a nie jak twierdzi Wójt - Karolina Kurek.

Sprawa podobno jest w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach.

Wójt próbuje wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji i zrobił z Karoliny Kurek pełniącego obowiązki dyrektora do 31 lipca 2017 roku.

Dla mnie sytuacja jest jasna. Zgodnie z decyzją Wojewody, dyrektorem szkoły jest Krzak.

Sprawa z pewnością będzie mieć swój ciąg dalszy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Panki

 7 odpowiedzi na “Karolina Kurek p.o. dyrektora SP w Konieczkach”

 1. jacoo pisze:

  hehe ten to wie jak z tego wyjść

 2. MagdaG pisze:

  A do tej pory to p. Kurek kim była, przepraszam?! Nauczycielem? Dyrektorem? Skoro dopiero od teraz jest p.o.? Gdyby miała w sobie odrobinę przyzwoitości to nawet nie przyjęłaby tej propozycji wójta.

  • Wróżka pisze:

   Pani Kurek dała się wkręcić w gierki wójta. Powinna jednak wiedzieć ,że coś tu nie gra ,nie jest w gminie od wczoraj.Teraz to niech zbiera cięgi za swoją bezmyślność.

 3. luis pisze:

  może to kolejny układzik wójta…

 4. Krzychu pisze:

  A był Kruk.. nie ma…. ale został w Nowinach…

 5. Wróżka pisze:

  Pani Kurek jeszcze może spać spokojnie i nie martwić się o pracę,ale jeszcze troszkę i będzie bez niej. Wójt i rozczochrana jako jej dobrzy przyjaciele coś dla niej znajdą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *