bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Katarzyna Chrostowska nowym urzędnikiem Gminy Panki!
23 grudnia 2017 r. | 10:17
8

Nie było niespodzianki. Katarzyna Chrostowska została nowym urzędnikiem w Urzędzie Gminy Panki. Chrostowska będzie pełnić funkcję młodszego referenta ds. inwestycji.

Na to stanowisko nie miała konkurencji.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Katarzyna Chrostowska nowym urzędnikiem Gminy Panki!”

 1. Praszczyk pisze:

  Niech korzysta teraz z publicznego koryta

  • Ela pisze:

   Ktoś musi korzystać z tego ” koryta” taka jest kolej rzeczy , ktoś musi wykonywać tą pracę , ale wiesz co ci powiem Bodzio sam ciężko pracuje i może też zbyt dużo wymaga od pracowników , ale na pewno nie można mu zarzucić jak poprzednim włodarzom nepotyzmu .

  • IRENA pisze:

   Ma wymagania ale raczej te po niżej pasą . Kiimza tak bardzo się starała, żadnej sprawy w sądzie nie opuściła i co ?

  • Ela pisze:

   Do IRENA ; Z tego co wiadomo to pani Klimza odeszła za porozumieniem stron , tak samo jak poprzednie pracownice . Widocznie za wysoko Wójt podniósł poprzeczkę , ale jest to dla dobra naszej gminy pani Ireno .

  • Z Panek pisze:

   Po pierwsze nie Praski rządzi gminą
   Tylko Wachowska A bodzio to tylko taka mała marionetka.

 2. Ela pisze:

  Bodzio to prawdziwy menager , potrafi dobrać sobie odpowiednią kadrę , chociaż co niektórym pracownicą to nie pasuje, bo za poprzednich włodarzy był inny “standard ” pracy, ale Boguś przykręcił im troszkę ” śrubkę” i oczywiście był lament że trzeba pracować , ale takie są realia i stąd biorą się wyniki , co nie za bardzo podoba się sąsiednim gminą, że Panki większość dofinansowań wygrywają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *