zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Katarzyna Gierak – kandydatka na Wójta Gminy Panki
21 marca 2024 r. | 14:25
  Art. sponsorowany
42

Nazywam się Katarzyna Gierak, mam 41 lat, urodziłam się i całe swoje życie mieszkam w Pankach. Jestem mężatką, mam dwóch synów. Z wykształcenia jestem magistrem matematyki, absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu administracji publicznej. Posiadam ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w instytucji państwowej.

W wyjątkowo długiej kadencji 2018 – 2024 pełniłam funkcję Radnej Gminy Panki i Przewodniczącej Rady Gminy. Te trudne ale i zaszczytne obowiązki wypełniałam z całkowitym zaangażowaniem, kierując się dobrem mieszkańców całej Gminy Panki. Zawsze znalazłam czas na rozmowę i spotkanie. Ponad pięć lat pracy w samorządzie pozwoliły mi poznać zasady funkcjonowania Gminy Panki jak i jej problemy.

Truizmem jest stwierdzenie, że czas na zmiany. Uważam jednak, że szereg aspektów działania Gminy Panki wymaga poprawy, a być może i radyklanych działań. Przy okazji każdej kampanii wyborczej słyszmy o inwestycjach w infrastrukturę i poprawę jakości życia mieszkańców. To niewątpliwie rzeczy ważne i znajdą one kontynuację. Jako Wójt chciałabym również przywrócić Urząd Gminy i jej jednostki dla mieszkańców, sprawić by stały się miejscem bardziej przyjaznym, otwartym i maksymalnie profesjonalnym. Chcę aktywnie działać na rzecz aktywizacji mieszkańców, wszelkich form ich zrzeszeń i stowarzyszeń. Gmina to przede wszystkim wspólnota obywateli, nie mury urzędu, pieczęcie i formularze. Chcę by Panki przestały być kulturalną pustynią a działające kluby sportowe, dalej prężnie się rozwijały.

Szanowni Państwo!
Kierowanie Gminą to nie tylko rola Wójta.
Komitet Wyborczy Wyborców Katarzyny Gierak zgłosił kandydatów na radnych niemal we wszystkich okręgach. Moi Kandydaci to ludzie uczciwi, pełni pasji, profesjonaliści w swoich dziedzinach. To mieszanka młodości i doświadczenia. Aktywni już samorządowcy, ale też nowe twarze. Nowe w samorządzie, ale znani Wam sąsiedzi, znajomi, nierzadko przyjaciele. Doceniam i dziękuję im, że zgodzili się startować ze mną, lecz nie dla mnie, a dla Was - mieszkańców Gminy Panki. Głęboko wierzę, że Rada Gminy Panki nowej kadencji stanie się miejscem rzeczywistej wymiany poglądów, merytorycznych dyskusji, ścierania stanowisk jak i konstruktywnej krytyki poczynań Wójta.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Panki!
Tuż po Świętach Wielkanocnych, w niedzielę 7 kwietnia 2024 roku, odbędą się wybory samorządowe. Proszę o jak najliczniejszy w nich udział, by nowo wybrane władze Naszej Gminy dysponowały silnym mandantem społecznym. Zatem idźmy na Wybory. Do zobaczenia.

Katarzyna Gierak
Kandydatka na Wójta Gminy Panki

Materiał sfinansowano przez KWW Katarzyny Gierak42 odpowiedzi na “Katarzyna Gierak – kandydatka na Wójta Gminy Panki”

 1. Panki pisze:

  najlepsza kandydatka na wójta

  8
  5
 2. Z Olesna pisze:

  sam nie wierzę w to co czytam, a gdzie program Pani kandydat poza tymi frazesami? urząd jest zamknięty, naprawdę? chodzi o to żeby odłożyć pieczątki i procedury na bok? Tak też Pani ma pracując w komendzie policji, takie są teraz czasy ? może zacząć odpowiadać na pytania internautów?

  4
  6
 3. Mieszkanka pisze:

  A to podam się że kolejna osoba złożyła zaś wypowiedzenie.
  Taka atmosfera jest u nas.
  Szuka ktoś pracy?

  4
  2
 4. Anna pisze:

  ja szukam, w jakim dziale się zwolnilo?. Nie stękam, dam radę. Do pracy się chodzi pracować a nie patrzeć w telefon, jak komuś nie pasuje to niech siedzi w domu. Pozdrawiam

  3
  3
  • Gość pisze:

   Mówisz o Sekretarz w czasie pracy że atakuje tutaj mieszkańców jak coś napiszą.

   3
   3
 5. Koleżanka pisze:

  gdzie się zwolniło, w podatkach czy oświecie? czy miejsce sekretarza?

 6. Ania pisze:

  nabór jest do inwestycji

 7. Mieszkaniec pisze:

  Na bieżąco dementują bo przecież tym żyją od wpisu do wpisu

 8. Edek pisze:

  To która to już u was osoba na wylocie? 55? a nie 55 to milionów było

  2
  1
  • Ola pisze:

   ile Symowych Córek czy Szwagierk zostało jeszcze do przyjęcia , w końcu po to się usuwa pracowników

   2
   1
 9. Koleżanka pisze:

  55 osób to razem z emerytami od 2010 r., to tak, ale skąd to możesz wiedzieć?

  2
  3
 10. Agnieszka pisze:

  A ile kuzynek pracuje w urzędzie gminy przyjętych za Praskiego ? Ola, i co z tego ? A jak się to stało, że tyle osób pracuje w komendzie w Oleśnie mieszkańców Panek?

  2
  2
  • Z jacisk pisze:

   przyjętych za Praskiego to przecież 90 % wyleciała 🤣

   2
   2
  • Mieszkaniec pisze:

   Ale dzieci Bodzia nie rządziły pracownikmi ,
   a córeczka Pani Wójt już wydawała dyspozycję.
   szkoda że w domu sobie Tak nie radzą , Tylko chłopa z własnego domu wyżucic!

   6
   4
 11. Obserwator pisze:

  Osoby pracujące w urzędzie i jednostkach podległych są osobami publicznymi. Fakt. Mieszkańcy, petenci, kadra pracownicza, rodzice i dzieci w szkole mają z nimi do czynienia. W urzędzie pracują dwie synowe z teściowa. Fakt. Synowa sekretarz pracuje w jednostce podległej. Fakt.

  2
  2
  • Arek pisze:

   Agnieszka, tyle razy mówiłam, ortografia nieuku, ortografia. Gdybyś się zajmowała tym co potrzebne nie musiałabyś pisać tych bredni jako niby mieszkaniec na forum.

 12. Teściowa pisze:

  A ile kuzynek pracuje w urzędzie ? czy to jest jakiś zarzut, afera itp.? zazdrościsz wynagrodzenia ? Robienie z tego jakiejkolwiek sprawy jest śmieszne. W urzędzie co wiedzą chyba wszyscy zarabia się mało w porównaniu do kasy w biedronce, Kamilu czy wafelku. Te “intratne” posady tak Cię bolą ? czy robisz zamieszanie ?.

  1
  5
  • Z Panek pisze:

   a tak poza waszymi bredniami, czy ktoś wie co z drogą na kalmukach w stronę zakładu? miał być remont 2 miesiące temu. Pani wójt? może pani w końcu odpisze?

  • Inżynier pisze:

   Nie zawracaj dupy drogą mają ważniejsze sprawy na głowie ,
   Wybory idą!!!

 13. Mariusz siatkarz pisze:

  Ty masz ważniejszą Agę na głowie 🙂

  • mieszkanka pisze:

   Elita Bodzia była bardziej inteligentna ja Uli .
   Tutaj to Sekretarz i Radny oświecony tylko dogryza mieszkańcą!

   2
   1
  • Roman pisze:

   wybory tuż tuż…jutro w OSP Panki zebranie z kandydatem na Wójta Andrzejem Wystalskim .zaprasza bo chce się spotkać i porozmawiać. Żadna z Pań nie zorganizowała takiego spotkania z mieszkańcami. Tylko piękne ulotki, plakaty, i obietnice.A przecież chyba na początku powinno chodzić o ludzi , ich oczekiwania , krytykę, rozmowę. Takie to wszystko szablonowe a przecież powinno chodzić o normalność i współpracę z ludźmi. jutro zobaczę co Pan Wystalski zaprezentuje .Na dobry początek chce się spotkać z ludźmi.

 14. IPN pisze:

  Przynajmniej ani jedni ani drudzy nie byli związani z SB, wstyd naprawdę wstyd

  1
  5
  • Do IPN pisze:

   A który z kandydatów był związany z SB ?? Wiekiem to chyba jeden tylko mógłby.

  • Mieszkaniec pisze:

   Myślę że każdy będzie lebszy jak pielęgniarka.
   Straszyć to mogła męża w domu a nie każdego co ma swoje zdanie .

   4
   2
 15. Czesław pisze:

  Wszystko jest w internecie, można poczytać jak dzielnie walczył w imię i dla Polski ludowej pan nauczyciel

  • Grzesiek pisze:

   wtedy nie było internetu Czeslaw, weź się lepiej zajmij czymś pożytecznym może ulotki pani wójt porozdawaj albo nakabluj na kogoś

   0
   1
  • Do Czesław pisze:

   Jeden z kandydatów jest aktualnie nauczycielem. Ciekawe takie rewelacje 🤔

  • mieszkaniec pisze:

   Do Czesław : Co wspólnego mają dzieci do rodziców , prawdopodobnie szacuje się, że cechy osobowości dziedziczy się po rodzicach co najmniej w 40%.

   1
   0
 16. Czesław pisze:

  nie mówię o kandydatach tylko o rodzinie kandydata, można o tym mówić czy się to komuś podoba czy nie

  2
  1
  • Do Czesław pisze:

   To jeśli chcesz rozmawiać o rodzinie to bardzo chętnie, zaczniemy od Twojej a skończymy na rodzinach kandydatów.

   1
   3
 17. Czesław pisze:

  A o kim to całe Panki wiedzą i to nie są rewelacje

 18. Księgowa pisze:

  Mieszkaniec, po Twoim wyrazie twarzy to widać że straszy Ciebie ale myślenie.

 19. Daria z Jacisk pisze:

  ja już sama nie wiem o co tu chodzi, czy o wybory czy o to że kogoś się nie lubi. Przecież merytorycznej kampanii tutaj niema, wójt powinna wygrać w pierwszej turze i kontynuować zmiany na lepsze. Druga strona niema z tego co widzę żadnego planu na gminę tylko puste obietnice, które może obiecać 16latek

  3
  1
  • mieszkaniec pisze:

   Kampania wszystkich kandydatów jest jedna 10,5 tysi na łapę przez 5 lat.

  • Gracz pisze:

   Zgodzę się z Tobą że wójt nie ma żadnego planu
   Nawet plakat papuguje.
   A co naj ciekawsze czeka z ulotkami aż inni odkryją karty by kopiować

   2
   2
  • Z Panek pisze:

   Do Dari
   Jak mamusia załatwiła prace to sobie chwal.
   Ale co zrobiła do większości,
   podatki co roku o 30 % podwyżki

   3
   2
 20. Czesław pisze:

  ale ja nie kandyduje taka jest różnica, każdy kto to robi wystawia się pod publiczny osąd, takie prawa natury.

 21. Małgosia pisze:

  podatki podnosi rada gminy, nie wójt.

  2
  4
  • Z Panek pisze:

   Nasi radni są bezradnie bo tańczą jak wójt zagra.
   A w nagrodę mają przywileje.

   3
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *