zachmurzenie duże
15°
15°
piątek
Reklama
Kłótnie, awantury i “piękna rozczochrana” – sesja w Pankach
01 lutego 2017 r. | 16:25
27

Dziś w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pankach odbyła się pierwsza w tym roku sesja Rady Gminy Panki. Głównym tematem sesji był plan sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę oraz granice obwodów. Na ten temat odbyła się większa dyskusja. Poza tym, grupa Mieszkańców gminy tradycyjnie już zadawała Wójtowi Bogdanowi Praskiemu pytania. Pytania bardzo mocno uderzające w Wójta, ale również w skarbniczkę Elżbietę Wachowską oraz w dwóch mężczyzn, którzy są wydawcami gazety wychwalającej dokonania Praskiego. Mieszkańcy zarzucali Praskiemu kłamstwo w wielu aspektach, podobnie Wachowskiej. Miejscami dochodziło do słownych awantur.

Wszystkie uchwały wynikające z porządku obrad zostały przegłosowane. Prawie w każdym z punktów radni głosowali jednomyślnie.

Nie sposób było nie zauważyć dziś nowego image "rozczochranej". Widać, że komentarze Użytkowników GminaPanki.pl są dogłębnie analizowane i pierwsze efekty były widoczne na dzisiejszej sesji.

PAWEŁ GĄSIORSKI27 odpowiedzi na “Kłótnie, awantury i “piękna rozczochrana” – sesja w Pankach”

 1. Z Panek pisze:

  Wójt chce zamknąć szkółe Aleksandrów w tym roku . Była stanowcza wypowiedź na sesji dzisiaj

 2. Z Panek pisze:

  Rozczochrana pięknieje w oczach

 3. Iza pisze:

  Strasznie ciekawy artykuł proponuje zamknac ten portal bo dziennikarstwo jest na poziomie przedzszkola typu Ala ma kota a kot ma Ale .Pozdrowienia

 4. Ania pisze:

  O czym świadczy ten szyderczy uśmiech Praskiego .

 5. Z panek pisze:

  Zdjęcia fajne ale Pan Antonczak jest niekulturalny mowi cos i trzyma reke w kieszeni .ciekawe czego tam szuka hihihihi?!

 6. Wróżka pisze:

  Rozczochrana raczej nie będzie piękniała w oczach ,ale chociaż ma bluzkę uprasowaną .Guru to pewnie tak będzie się śmiał po następnych zeznaniach .Raczej jest to śmiech rozpaczy i osoby mocno zestresowanej. Ma czego się bać .

 7. Emilka pisze:

  Piękna rozczochrana! hahahahahha

 8. Emilka pisze:

  w zasadzie nawet trochę jej współczuję. nie jest łatwo kobiecie czytac o sobie, że jest się brzydką. ale ma charakter, bo zamiast się załamać, to coś tam poprawiła. nadal jest brzydka, ale przynajmniej czysta.

  • Vizir pisze:

   Dzień wcześniej widziano ją identycznie ubraną na pogrzebie wójta w Herbach. Więc nie wszystko stracone, nawyki pozostały.

 9. Emilka pisze:

  No nieee. trzeba ją zgłosić do projektu lady. taka po 50tce chyba też się nada?

  • Wróżka pisze:

   A może do programu ,,łabędziem bądź ,,………………………………..hihihihi

 10. Sisi pisze:

  Drogi boczne we wsiach tak zasnieżone ze gazetki nie doniosza wszedzie bo sie boja ze sie zakopią lub przewroca ale kogo to obchodzi jakie to szczescie mieszkac przy asfaldowych drogach .Moze by rada gminy przybyla zobaczyc drogi ???

 11. Sisi pisze:

  A co do Pani skarbnik to widzialam bardziej brzydsze i upasione .ona to laska ?

 12. Wróżka pisze:

  Fakt jak na kobietę po pięćdziesiątce i na stanowisku to jest nieźle zaniedbana .

  • Sisi pisze:

   Ciekawe jak ty wygladasz ?????jak lalunia tipsy sztuczne rzęsy idt to ci sie podoba dlatego tak muwisz ze ona nie wyglada jak sztuczna lala ?moim zdaniem wyglada bardzo dobrze może zazdroscisz ????

  • Wróżka pisze:

   Sisi zapomniałaś dodać sztuczne biodro i kolana oraz sztuczne zęby i to byłoby już kompletne 🙂 ( mówisz tak piszemy ) .

  • Z Panek pisze:

   To jeszcze ci brakuje protezy mózgu

  • Wróżka pisze:

   Widzę ,że masz duże doświadczenie w protetyce różnych części ciała . Ta skarbniczka to ma pewnie blisko do pomostówki ( chwała Bogu ) .

 13. Sisi pisze:

  Żal mi was aż jedzie jadem od was biedni ludzie

 14. Sisi pisze:

  Tak bardzo dobre określenie dziekuję

 15. Panek pisze:

  Popieram wypowiedzi Sisi .Jak można tak pisać!!! Wasz poziom wypowiadania się o innych mówi Wam samym kim jesteście. Można być przeciwnym, ale tutaj zdecydowanie przeginacie. Na całe szczęście to tylko garstka jednych i tych samych osób którzy tak się wypowiadaja .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *