zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Nowiny Kłobuckie
Kolacja wigilijna dla wybrańców
02 grudnia 2016 r. | 16:38
39

Kilku przedsiębiorców z gminy Panki, Wójt Bogdan Praski i podobno ksiądz proboszcz Eugeniusz Sikorski (wg Nowin Kłobuckich ksiądz nic o takim spotkaniu nie wie) organizują kolację wigilijną w restauracji "Athena".

Nie byłoby w tym nic dziwnego (chociaż może dziwić wspólna inicjatywa kilku przedbiorców i Wójta), gdyby nie fakt, że zaproszenia te zostały wysłane tylko do części radnych z gminy Panki. Otrzymali je Ci radni, którzy otwarcie popierają Bogdana Praskiego. Pozostali mogą obejść się tylko smakiem.

Inną ciekawostką jest fakt, że owe zaproszenie na kolację nie jest darmowe. Za poczęstunek trzeba będzie zapłacić 50 zł.

Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się w Pankach.

PAWEŁ GĄSIORSKI39 odpowiedzi na “Kolacja wigilijna dla wybrańców”

 1. Z Panek pisze:

  Kolacja wójta, kilku przedsiębiorców i zamknięte spotkanie…to bardzo śmierdzi. Rozumiem, że ci przedsiębiorcy to firmy, które mają zlecenia z gminy?

 2. Panx pisze:

  Masakra, jak wigilia to wigila, czyżby zapomnieli o mieszkańcach? Zwłaszcza tych samotnych I najuboższych?

 3. Asia pisze:

  Tylko dla wybranych . Nawet o przewodniczącej wójt zapomniał i na kolacji będą oczywiście wszyscy co niedotarli na sesję.

 4. Panx pisze:

  W tym momencie przewodnicząca powinna zoorganizować swoje spotkanie opłatkowe wspólnie z chętnymi mieszkańcami!!!!

  • Wróżka pisze:

   Panx Pani przewodnicząca nie jest tak prymitywna jak wójt .Gdy zorganizuje spotkanie ,to pewnie zaprosi też na nie wójta i jego świtę , bo Pani ta ma klasę i nie poniży się do jego poziomu.

  • anty panx pisze:

   no tak ma klase sieje wszedzie pierdoly jezdzi opowiada glupoty ludzi kluci i wigili niezorganizuje bo ma klase[gdzie]z pierwszej sesi po tej aferze miala zniszczyc dokumenty z glosowania radnych bo to tylko do niej i co na drugi dzien w nowinach klobuckich sie to okazalo,teraz placze ze chca ja odwolac to nawet sie jakis smieszny posel pojawil.skoro jest taka dobra to niech zorganizuje wigilie oczywiscie nie za swoje pieniadze tylko przybylych gosci za 55zl aby bylo na bogato i n iech przyjdzie nawet 412 chetnych

 5. Jamuz pisze:

  Wójt wie jak się odwdzięczyć. Mikołaj też będzie??

 6. JA pisze:

  Mikołaj dla wybranych tylko jak coś

 7. Tomasz pisze:

  Athena… Niedawno głośno było o umorzeniu właścicielom restauracji a teraz organizacja imprezy??? Układy dosyć interesujące…

  • Ela pisze:

   Fakt… Za te 3tysia umorzonej kasy można było zorganizować Wigilię dla 60 potrzebujących osób, tych biedniejszych, chorych, samotnych, ale po co… Wcześniej też były organizowane takie kolacje przedsiębiorców? Absurd!!! Celem nawiązania bliższych relacji… Śmierdzi to na odległość zależnościami, układami, interesikami!!! Jednym załaduje się w kieszeń innym coś się obieca itp… Takie trochę obnoszenie się władzą… Jak to kiedyś ktoś powiedział “silna władza nie obnosi się ze swą siłą”… W Pankach jest inaczej…

 8. Asia pisze:

  Sory ale też nie chciałabym siedzieć przy wspólnym stole wigilijnym z osobami co kopia dołki podemna. Więc? Gdzie problem? Boli pseudoredaktorow lokalnych gazet, że nie dostali?

  • Jamuz pisze:

   Problem jest w tym, że organizatorami tego spotkania jest wójt i przedsiębiorcy wygrywający przetargi w naszej gminie. To prywatne spotkanie dla wybranych ludzi praskiego

  • Maro pisze:

   Ale Asia nie widzi problemu, prócz tego jakie dołki ktoś kopie??? Radni chcieli zrobić to czego od nich my mieszkańcy się domagamy bo po to ich wybieraliśmy a nie po to by rączki podnosili jak wójt każe. Normalni przedsiębiorcy już widać olali taką ustawioną wigilię, pójdą tylko tacy co mają wspólny interes, więc warto się przyjrzeć i wskazana by była kamera na tej uczcie.

  • Obserwator pisze:

   Masz racje boli, wszystko boli, poszli by na spotkanie nie płacąc za to, to z naszych podatków glupki się bawią,zapłacą źle bo idą! nie dogodzisz oj nie! to nie to społeczeństwo.Coby się nie zrobiło to zawsze źle. Nie zrobisz źle, zrobisz źle. A niech kameruja bo w Pankach tylko zdjęcia robią teraz kamerowac będą na tyle ich stać. Sami z siebie robią idiotów. Piszą gadają.A zrobili by dobry uczynek 6 grudnia niech się przebiora za Mikolajow i Panki uszczesliwiaja 🙂

 9. Pablo pisze:

  Zapewne będzie sołtys praszczyków jako zasłużony człowiek

 10. JARO pisze:

  Panie redaktorze czy ktoś pana nie wkręcił z tym zaproszeniem , skoro ksiądz nic nie wie, to może Wójt też o tym zaproszeniu nie wie , przecież nie jest napisane kto organizuje !

 11. Maro pisze:

  Numer telefonu z Ekomexu

  • Krzychu pisze:

   Czyli wszystko jasne ! EKOMEX jest organizatorem a nie wójt . A tyle się nagadaliscie . No to teraz wszystko nie ma dziwne że przewodniczącej nie zaprosili . Jak potraktowała EKOMEX na sesji ? Wstyd !

  • Ja pisze:

   taaak… na sesji zafundowała przedsiębiorcom niezłą jatkę… niech jej przedsiębiorcy ja zaprasza tj. mirek, antonczaki , brzeczek , gupol…

 12. panek pisze:

  Wpłaćcie sobie 50 zł za osobe i idzcie !!Za darmo nikt nie idzie ani za kase gminy-z tego co piszecie-kto wam broni zamiast mlec ozorem.
  Co dziwnego w kolacjach wigilijnych-tysiące ich sie organizuje w tym okresie-Redaktorek tylko sieje zamęt żeby wiecej było,odsłon i kasa do jego kieszeni leciała bo pracowac sie Redaktorkowi nie chce tylko slizgac sie a durni ludzie kase sami mu wpłacaja/

  • Z Panek pisze:

   Podzielam…. redaktorek bije kasę na naiwnych ludziach… wstawił na stronę reklamy i goni kasę… a naiwni myślą że porządek chce robić… wymyślą tematy na siłę żeby było więcej odsłon bo za to mu płacą… A doświadczenie w tworzeniu stron ma spore… i to nie takich stron… wystarczy popytać w jego poprzednim miejscu zamieszkania …

  • Jamuz pisze:

   Ekomex, pewnie budmety i inne odmiany organizują z wójtem zamknięty spektakl dla radnych, by później wygrać w gminie jakiś przetarg??

  • Jamuz pisze:

   A co mówią w jego poprzednim miejscu zamieszkania? Oświeć nas wszystkich z kim mamy do czynienia

  • JARO pisze:

   Ta impreza jest raczej zamknięta , nic tu na zaproszeniu nie pisze że po wpłacie 50 zł można przyjść . Ta wigilia jest chyba tylko dla ” elyty” -“pankowskiego estamblishmentu “

 13. Wróżka pisze:

  Co by tu ktoś napisał ,to i tak wiadomo ,że wójt to jest beznadziejnie niedobry człowiek. Tylko dziwię się ,że ksiądz daje mu się wkręcić już któryś raz .Trzeba sprawę nagłośnić w kurii .Najpierw ksiądz modli się po sex aferze wójta o tych niesłusznie pomówionych ( chyba słusznie skoro nie ma wyniku i rozwiązania tego paskudnego filmu) , dalej nie wie nic o tym spotkaniu opłatkowym……… itd .Ksiądz ma być bezstronną osobą , a tu co się dzieje trzyma stronę paskudnego wójta .

 14. byle kto pisze:

  Ktoś z zaproszonych udostępnił swoje zaproszenie dziennikarzom.. no no. Swoją drogą, sprawdźcie sobie, gdzie zięć wójta (firma pactprotect) ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. W Pankach przy Ul. Częstochowskiej 2a. To chyba Ahtena?

  • JARO pisze:

   I co z tego, żadna sensacja-może poprostu wynajmuje lokal , jakby wynajął ten lokal przy ul 1 Maja 13 gdzie nie było chętnego to napewno znowu byłoby głośno

  • byle kto pisze:

   przypadek? nie sądzę!

  • Ja pisze:

   W zasadzie z BYLE KIM nie rozmawiam ale zrobię wyjątek… gdy zięć wójta chce wynająć od Gminy jest źle, gdy wynajmuje nie od Gminy też jest źle… to gdzie ma prowadzić działalność???? Może przedstaw propozycje bo widzę że Panki to prawie Warszawa i kilka dziesięciopiętrowych biurowców tu stoi i lokali do wynajęcia pod dostatkiem… więc powiedz w którym z nich ma wynająć lokal… A może jeden biurowiec jest twoją własnością i jesteś zainteresowany??? To daj tu ogłoszenie może i inni zainteresowani skorzystają…

  • JA pisze:

   To jest firma detektywistyczna zięcia co sie dowiedziałam.

  • Rudolf pisze:

   Widzę że mamy jakieś profesjonalne studio komentatorskie. Zbyt dużo ludzi wklada nos tam gdzie nie trzeba. Totalnie żenujące ludzie zajrzyjcie w swoje chore mózgi wam się już te zwoje totalnie wyorostowaly. Niech każdy może popatrzy w swój zasrany garaż a nie zagląda innym. Pozdrawiam wszystkich normalnych. Czyli nielicznych.

 15. JARO pisze:

  A co do tego zaproszenia to każdy ma prawo zorganizować , organizatorem jest podobno EKOMEX i tylko z inicjacji Wójta i Proboszcza i nieważne że tylko dla “ELYTY” . “Pankowska opozycja” też może zainicjować taką Wigilję np. dla samotnych i ubogich i myślę że Wójt i Proboszcz też by nic nie mieli jakby było to pod ich patronatem i napewno też by przyszli !

 16. Wróżka pisze:

  JARO -bredzisz .

 17. Hej pisze:

  Na pewno tak , za darmo tak nie broni. Terra trzeba postawić kamerę przed bramą i będzie wiadomo kto jest zaproszony .

 18. Jaromir pisze:

  Rudolf szmato jeżeli twoi współplemieńcy nie będą drenowali mnie i mieszkańców panek to sobie róbcie co chcecie ale jeżeli to będzie moim kosztem to wiedz jedno że dostaniesz w ryj i przy okazji jeszcze ktoś

  • Rudolf pisze:

   Hoho widzę jakieś pogrozki…ktoś tu się zdenerwował ? żal mi Cie…i zniże się do Twojego poziomu…szmato…jak jesteś taki odważny ukryć się pod pseudonimem i wygrazac innym to może się przedstaw, podam Ci mój adres i spróbuj te pogrozki spełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *