zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
SP w Konieczkach
Kolejne dofinansowanie dla SP w Konieczkach!
07 marca 2019 r. | 08:54
2

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkach otrzymała dofinansowanie w wysokości 7500 zł na projekt pt. "Eko-Koniczynki" na utworzenie projektu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych.

W programie zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wystartowały 184. szkoły, z czego tylko 61. otrzymało dofinansowanie. W tym roku na nagrody Fundusz przyznał prawie 450 tys. złotych.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, z przeznaczeniem na wdrożenie nagrodzonego projektu ekopracowni w roku 2019. Nadesłane prace oceniono biorąc pod uwagę: pomysł na zagospodarowanie pracowni (wykorzystanie przestrzeni, funkcjonalność, estetykę kreatywność, innowacyjność rozwiązań), różnorodność pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu oraz zasadność ich zakupu.2 odpowiedzi na “Kolejne dofinansowanie dla SP w Konieczkach!”

 1. Bono pisze:

  Dlaczego nie jest nic napisane na temat Tego kto składał wniosek? Kogo podepniecie tym razem pod ten sukces?
  Gratulacje dla pracowników szkoły!

  9
  4
  • adam pisze:

   Dlatego, ze poniewaz na tym portalu chwalic mozna tylko ‘swoich’, a ‘nie swoich’ mozna tylko obsmarowywac.
   Najlepszym tego dowodem sa glosowania na radnych gdzie tytuly pieknie przeplataja ‘najlepszy’ kiedy swoj i ‘najgorszy’ kiedy nieswoj…
   Jarki male czy duze juz tak maja, ze ich glownym celem jest stawianie ludzi przeciw sobie.

   4
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *