zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
fb
Kolejne oświadczenie Łukasza Kiedrzyna
03 marca 2017 r. | 09:00
9

Dwa dni do referendum, a nadal są przepychanki pomiędzy Wójtem a członkami komitetu referendalnego. Praski zarzuca kłamstwo Kiedrzynowi, teraz Kiedrzyn Praskiemu. Poniżej kontr-oświadczenie Łukasza Kiedrzyna do oświadczenia Bogdana Praskiego.

Szanowni Państwo, Panie Wójcie,
Z wielkim zdumieniem przeczytałem oświadczenie Wójta Gminy Panki z dnia 2 marca 2017 r. w którym zarzucił mi Pan kłamstwo i „nieudolną próbę odwrócenia uwagi opinii publicznej od zaistniałego problemu”, którym według Pana jest złożony przeze mnie wniosek wraz z uzasadnieniem o wyłączenie Sądu Okręgowego w Częstochowie od udziału w postępowaniu w trybie wyborczym zainicjowanym przez Pana.

Podkreślam, iż wniosek był dopuszczalny zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu postępowania cywilnego, a mianowicie art. 49 k.p.c., który stanowi, że niezależnie od przyczyn wymienionych w art. 48 k.p.c., sąd wyłącza sędziego na jego żądanie lub na wniosek strony, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do bezstronności sędziego w danej sprawie.

Biorąc pod uwagę powyższy przepis, każda ze stron postępowania może złożyć wniosek o wyłączenie sądu jeżeli w jej odczuciu istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do bezstronności sędziego w danej sprawie.

Proszę o przeczytanie jeszcze raz mojego wniosku z uzasadnieniem, a następnie o dokonanie w spokoju jego głębokiej analizy. Jestem przekonany, że Pana pełnomocnik nie przekazał Panu, że wniosek o wyłączenie Sądu nie jest zawiadomieniem o przestępstwie tylko jest inicjowany wątpliwościami strony co do bezstronności Sądu.

Z kolei odnosząc się do Pana twierdzeń podniesionych w dalszej części oświadczenia stanowczo stwierdzam, że prawdą w Pana oświadczeniu jest jedynie fakt, że zna Pan mojego ojca oraz że rozmawialiśmy w Urzędzie Gminy. Panie Wójcie – mówię to całkowicie poważnie! Pozostała część Pana oświadczenia to kompletna bzdura!

Stwierdzam dalej, że oświadczenie Wójta Gminy B. Praskiego to próba skłócenia komitetu referendalnego, nic więcej. Drodzy Państwo czy wydaje się logiczne pytanie mnie przez Wójta co myślę o Zbigniewie Wydmuchu w kontekście potencjalnego kandydata do konkursu na sekretarza?. Powyższe pozostawiam ocenie czytelnikom.

Na zakończenie pragnę dodać, że namawianie mieszkańców aby nie brali udziału w referendum przez Wójta Bogdana Praskiego świadczy o kompletnym niezrozumieniu zasad demokracji i swojej w niej roli.

Z poważaniem
Łukasz Kiedrzyn9 odpowiedzi na “Kolejne oświadczenie Łukasza Kiedrzyna”

 1. Z Panek pisze:

  to oświadczenie idealnie pokazuje kto tu jest kłamcą!

 2. Zenek pisze:

  konfrontacja face to face by się przydała, bo tak to mamy tylko słowo przeciwko słowu i ciężko wydać opinię

 3. Zbyszek pisze:

  Pieski wójta biegają z ulotką po gminie . Praski sra w gacie że straci koryto .

  • Koko fako pisze:

   A pieski Brzęczka roznoszą ulotki po domach. Widziałem Pana Czesława jak wrzuca do skrzynki, więc oni też robią w gacie.

 4. Z Panek pisze:

  Ale pałeczką sie bawimy przed kamerą jak nasz włodarz.

 5. Magda pisze:

  Już powinna być cisza przewyborcza!!!!

 6. Koko fako pisze:

  I na co Ci ta cała gangsterka Wąski ? Ha ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *