zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
fot. Jarosław Brzęczek/klobucka.pl
Kolejny skarbnik gminy zrezygnował z pracy!
08 października 2018 r. | 12:53
11

Według nieoficjalnych informacji, Monika Wilczyńska zrezygnowała w piątek z pracy w Urzędzie Gminy Panki jako skarbnik gminy. To kolejna w tym roku osoba, która nie przepracowała na tym stanowisku dłużej niż miesiąc.

Co dzieje się w pankowskim urzędzie? Co musi być takiego w finansach gminy, że obecnie żaden skarbnik nie chce pracować dla Wójta Bogdana Praskiego?

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Kolejny skarbnik gminy zrezygnował z pracy!”

 1. Lidka pisze:

  Za dużo inwestycji w tej Gminie , niektórych to przerasta , Bodzio będzie musiał przywrócić panią Elę z funkcji sekretarza na stanowisko skarbnika , to jedyna kompetentna osoba w tym urzędzie i tylko ona jest wstanie zrobić porządek w dokumentach po ostatnich poprzedniczkach.

  2
  45
 2. Kamil pisze:

  po ostatnich poprzedniczkach????? każda z nich była chwilę!!! chyba chodzi o poprzedniczkę, która pełniła funkcję skarbnika latami… tu może być problem… dużo inwestycji????? jakiś żart!!! w innych gminach jest mnóstwo inwestycji i skarbnicy nie odchodzą po kilku dniach, tygodniach pracy!!!

  44
  2
 3. Q12345 pisze:

  …. inwestycji…. chyba przekrętow za dużo….i wszyscy uciekają…
  Nie chcą iść na dno razem z niudacznikiem

  41
  2
 4. Kamil pisze:

  Lidka zastanow sie nad tym co mowisz!!! ile tych inwestycji bylo w ciagu ostatnich kilku miesiecy??????

  36
  2
 5. Ewa pisze:

  O rany ale uciekają z urzędu coś jest tam nie tak ….i to pewnie dużo spraw niewygodnych ?

  37
  1
 6. Leszek pisze:

  Zachęcam do przeczytania Kłobucka.pl z 11 października , bardzo ciekawy artykuł “WACHOWSKA WRÓCIŁA SKARBNIK ODCHODZI ” Po przeczytaniu doszedłem do wniosku że naszej gminie naprawdę będzie ciężko znaleźć Skarbnika za takie pieniądze ! Jeżeli zostanie obecny Wójt na stanowisku (co wszystko na to wskazuje), to po przeanalizowaniu dokumentów te doświadczone Skarbniczki zrozumiały że Panki znowu będą w rozkwicie, co oznacza że znów popłynie strumień , morze , a może i ocean pieniędzy , a w tych realiach doświadczony księgowy przy takich inwestycjach ,powinien przynajmniej zarobić powyżej 15 tys. zł. Myślę że stąd ten problem !!!

  17
  2
  • Leszek pisze:

   Szkoda tylko że nie ukazuje się już bezpłatna gazetka wPankach , bo mieszkańcy nie są informowani na bieżąco o inwestycjach jakich wykonuje gmina. Mam nadzieje że po reelekcji Wójta znowu będziemy czytać gazetkę w wPankach

   19
  • Stefan pisze:

   Leszek jeżeli jeszcze nie masz zasiłku pielęgnacyjnego to szybko złóż papiery bo kasa Ci ucieka.

   17
  • Leszek pisze:

   Dzięki Stefan za informację ,w poniedziałek zaraz z rana pójdę do GOPS-u złożyć dokumenty.

   2
   12
 7. Oli pisze:

  Jeszcze nic nie wskazuje na to ze zostanie obecy wójt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *