zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO!
04 stycznia 2018 r. | 11:19
7

Kolejny raz wygrałem z urzędem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Tym razem SKO całkowicie uchyliło decyzję Wójta Bogdana Praskiego w sprawie odmowy udzielenia mi informacji publicznej na temat rejestru faktur lub listy wydatków poniesionych z tytułem płatności/wydatku/usług, nazwą kontrahenta oraz kwotą wystawioną na Gminę Panki za okres 1 sierpnia 2017 r. - 17 października 2017 r.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje. Chyba, że ponownie odwoła się do SKO...

Za co w Urzędzie Gminy Panki pieniądze biorą radcowie prawni? Za takie doradztwo?

Poniżej decyzja SKO w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO!”

 1. mieszkańcy pisze:

  Wójcie nie idź tą “drogą ” opamiętaj się , niedługo wybory ! Uwierz że masz jeszcze duże szanse wygrać, tylko dlaczego sam sobie rzucasz kłody pod nogi tymi niezrozumiałymi decyzjami . Dlaczego U.G. nie jest transparentny ? Tak nie można robić !

 2. Wróżka pisze:

  Niech ta gwiazda internetu brnie dalej .

 3. jerzy pisze:

  Mieszkancy to proste ,bo jest glupi

  • IRENA pisze:

   Jest człowiekiem inteligentnym i ambitnym może tylko zbyt przepracowany , dlatego powinien sobie wziąć urlop i odpocząć. Jest mi po prostu go żal , bo od 2 lat pracuje pod presją , najpierw chcieli go skompromitować jakimś filmikiem , potem “grupa awanturników” chciała go odwołać , a teraz znowu kolejna afera z nagrodami ! ale jak tu już pisano dobrych pracowników trzeba dobrze wynagradzać .

  • Stefan pisze:

   Hahah Hahah Hahah inteligentny. Dawno takiego żartu nie słyszałem.

 4. Praszczyk pisze:

  Co on ukrywa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *