zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
fot. klobucka.pl
Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO!
22 lutego 2018 r. | 10:46
1

Argumentacje nowego radcy prawnego Urzędu Gminy Panki nie pomogły. Kolejny raz wygrałem z urzędem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie i kolejny raz w tej samej sprawie. SKO całkowicie uchyliło decyzję Wójta Bogdana Praskiego w sprawie odmowy udzielenia mi informacji publicznej na temat rejestru faktur lub listy wydatków poniesionych z tytułem płatności/wydatku/usług, nazwą kontrahenta oraz kwotą wystawioną na Gminę Panki za okres 1 sierpnia 2017 r. - 17 października 2017 r.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje. Chyba, że ponownie odwoła się do SKO...

Po co wam nowy radca prawny, skoro wszystko jest po staremu?

Poniżej decyzja SKO w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO!”

  1. Praszczyk pisze:

    jemu już nic nie pomoże nawet prawnicy z miasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *