zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO!
07 marca 2017 r. | 14:02
15

Nie wiem co ukrywa Wójt Bogdan Praski i ile jeszcze raz w tej samej sprawie wygram z nim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie, ale to już staje się żenujące. Dostałem właśnie informację, że ponownie wygrałem z Wójtem Panek przed SKO.

Ciekawe czy Wójt ponownie nie uzna swojej porażki i nie udostępni mi informacji publicznej.

Poniżej odpowiedź z SKO.

PAWEŁ GĄSIORSKI
15 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO!”

 1. Z Panek pisze:

  hehe brawo

 2. Janek pisze:

  Trzeba dalej punktować zasrańców. Brawo panie Pawle.

 3. Koko fako pisze:

  Tak to sobie tlumaczcie nieudaczniki. Miejcie trochę honoru i zakończcie walkę chociaż na ten rok.

  • Janek pisze:

   Milcz popaprancu bo widzę że to ty jeździłes autem i pokazywałes fako. Więc niedługo przestaniesz szpanować bronią.

  • Koko fako pisze:

   Pewnie sam nie zrozumiałeś tego co napisałeś , a ja tym bardziej. Twój jad zalał Ci tego małego tic taca którego masz w głowie i w ogóle nie myślisz.

 4. Mirek pisze:

  Będzie spokój jak Praski sie uspokoi
  1 Pani Przewodnicząca
  2 Szkoła Konieczki
  3 Szkoła Aleksandrów
  4 Pozbawienie pracy pracowników

  Czy tak dużo potrzeba

 5. Paweł pisze:

  nie wierzę w to co czytam… przegraliście wybory i chcecie warunki stawiać?? Wy się uspokójcie!!! Tyko ferment siejecie dajcie ludziom żyć i pracować, bo od Waszego ujadania to już się niedobrze robi

  • mieszkaniec pisze:

   Kto tu stawia jakieś warunki ? Zapewnaim Cię, że wszyscy sa spokojni. Ludzie mają prawo do dostępu do informacji publicznej, potwierdziła to zresztą SKO. Nie wierzysz to pocztaj ustawe z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Co złego jest w transparentnosci i przejrzystości pracy urzędu ?

  • Z Panek pisze:

   Zobaczymy ile wytrzymają wnuczki praskiego u nas w szkole . Czuję że będzie słodka zaplata

  • Paweł pisze:

   zgadza się wnuki Praskiego będą miały nieprzyjemności tylko dlatego, że inne dzieci będą miały idiotów za rodziców… Będzie słodka zapłata ze strony tych właśnie rodziców… W głowie się nie mieści do czego ta zawiść Was prowadzi przeciwnicy wójta!!!!

  • Janek pisze:

   Jednym odpowiedzialnym będzie dziadek bez grama honoru, gdyby zachował się zaraz na początku przyzwoicie to już by nikt nie pamietal o dziwnych upodobaniach dziadka, więc pretensje i narzekania kierować pod właściwy adres.

 6. Paweł pisze:

  nie pisałem nt informacji publicznej, ale w odpowiedzi na komentarz Mirka. Tak samo było w spr nagród i w końcu wójt opisał wszystko, nie rozumiem dlaczego wójt się tak bawi z redaktorem, może ma w tym jakiś cel…

  • Panki pisze:

   Piracki przed referendum obiecał cuda na kiju ,
   Między innymi w Aleksandrowie
   Ogólnie za 8 mil
   Zobaczymy czy chociaż jedno słowo dotrzyma z inwestycji do wyborów

 7. ! pisze:

  800 mieszkańców widzi i rozumie problem z tym urzędem i jego szefostwem. Przykład jeden z wielu, którego jeszcze nie poruszono:

  http://www.panki.pl/zycie-w-gminie/aktualniosci/211-parking-szkola
  http://klobucka.pl/index.php/26-gminy/panki/23-dojazd-do-podstawowki-w-pankach.html
  https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzyjaciolPanek/photos/a.416948395125959.1073741893.235743983246402/603511743136289/?type=3&theater
  https://www.facebook.com/235743983246402/photos/?tab=album&album_id=416948395125959

  Polecam do sprawdzenia redaktorom Gąsiorskiemu i Brzęczkowi kiedy wypłacono pieniądze za ukończenie tej inwestycji. Jak widać prace trwały jeszcze w marcu 2016. A może i tutaj wójt nie zechce udostępnić informacji publicznej? Czy prokurator wie?

  • Janek pisze:

   Podobnie chodnik na Zielonej,pieniądze wypłacone do końca roku 2015 a roboty trwały jeszcze w 2016.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *