zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Komunikat ws. wody
11 czerwca 2019 r. | 10:43
5

Urząd Gminy Panki wydał kolejny komunikat dotyczący używania wody przez mieszkańców gminy Panki.

Komunikat Wójta możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Komunikat ws. wody”

 1. Bono pisze:

  Nie będzie mandatów to nikt się nie podporzadkuje

 2. hansik pisze:

  I co to da jak na końcu częstochowskiej w ciepłe dni woda z kranu dosłownie kąpię.

 3. Wodnik pisze:

  zgadzam sie z Bono, ludzie dotąd beda podlewać trawniki napełniać baseny dopóki sami nie beda pragnąć wody do picia i mycia
  a reszte mieszkańców maja w dupie !
  albo ludzie nauczą sie szanować wodę – albo biada im… a lata coraz gorętsze i suche

 4. nowy stary pisze:

  Kilkanaście lat temu był wykonany odwiert do głębokości 85 metrów do nieprzebranych podobno zasobów wody głębinowej, pompowano wtedy wodę do systemu odwadniającego PKP przez 3 tygodnie. System nie nadążył odprowadzić wypompowanej wody, utworzyło się spore jeziorko na obecnie mocno zakrzaczonym obniżeniu terenu PKP pomiędzy dworcem a kolejowym blokiem mieszkalnym. Ujęcie nie powstało ponieważ woda wymagała uzdatnienia /odżelazienia/. Może obecna władza lokalna zdobędzie dotacje na wybudowanie stacji uzdatniania wody; odwiert znajduje się na ul. Dworcowej w pobliżu mieszkalnego bloku kolejowego od strony skrzyżowania z ul Powstańców Śląskich.

 5. Anka pisze:

  Panie brzeczek. Prosimy o zdjęcie beczki ż woda na Żerdzinie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *