zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Koniec z bałaganem związanym z plakatami wyborczymi?
14 marca 2019 r. | 12:03
2

Wójt Gminy Panki poinformowała o miejscach, w których będzie można wieszać plakaty wyborcze. Na terenie gminy Panki mają temu służyć tylko i wyłącznie tablice ogłoszeniowe. Czy to oznacza koniec wieszania plakatów na słupach energetycznych czy płotach budynków należących do gminy?

Przekonamy się już w najbliższych tygodniach, gdy w całej gminie zaczną pojawiać się plakaty kandydatów do europarlamentu.

Poniżej informacja Wójta w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Koniec z bałaganem związanym z plakatami wyborczymi?”

 1. Ona pisze:

  Przecież zawsze tak było więc jaki koniec. Zawsze byly przez wójta wyznaczane miejsca na plakaty.
  Ale wójt nie ma nic do słupów energetycznych, które należą do Tauronu. Jeśli kandydat załatwi to sobie z Tauronem to będzie mógł sobie na nich wieszać do woli.
  Tutaj napisane jakby Pani wójt odkryła Amerykę.

  2
  3
 2. nowy stary pisze:

  Były kiedyś w Pankach klasyczne słupy ogłoszeniowe, rzec by można- wielkomiejskie, z kręgów betonowych z dekoracyjnym zadaszeniem, ; ostatni padł podczas brukowania parkingu przed ciągiem handlowym elektryczno-hydraulicznym, aptecznym, spożywczym. Był jeszcze taki na skrzyżowaniu Tysiąclecia-Górnicza i w innych miejscach, czy jest tu ktoś kto to pamięta. To czasy niedawne lub trochę starsze, ale widać że już niemodne. Teraz NOWOCZEŚNIE przechodzimy na drewniane tabliczki z desek nie zawsze heblowanych i rzadko kiedy za szybą, zakłócających ład przestrzenny, na których dramatycznie i notorycznie brak miejsca a ogłoszeniodawcy “zaklejają się nawzajem” wręcz natychmiast. Minimalizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *