bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Konsultacje NIE dla Mieszkańców!
05 lutego 2018 r. | 12:53
1

W Pankach odbyły się konsultacje dotyczące wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy Panki na lata 2018-2022. Konsultacje podobno odbyły się od 22 do 29 stycznia. Nikt w nich nie wziął uwagi. Czy wiedzieliście o tego rodzaju inicjatywie ze strony gminy? Informacja była zamieszczona w jednej z podzakładek w Biuletynie Informacji Publicznej. Nie było jej na stronie internetowej urzędu. Nikt też o tych konsultacjach nie wiedział, ani nie mówił.

Dla kogo są takie konsultacje? Mnie się zdaje, że są po to, by je "odbębnić". Nikt nie musi brać w nich udziału, nikt nie musi o nich wiedzieć.

Poniżej znajdziecie protokół z konsutlacji i projekt uchwały w sprawie programu.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Konsultacje NIE dla Mieszkańców!”

  1. Praszczyk pisze:

    Bo po co ma im ktoś wnosić uwagi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *