słabe opady śniegu
-3°
-3°
sobota
Reklama
Konsultacje społeczne dla organizacji pozarządowych w Pankach
21 września 2023 r. | 10:22
0

Do 28 września potrwają konsultacje społeczne dotyczące działalności pożytku publicznego na terenie gminy Panki.

Wójt Gminy Panki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na rzecz mieszkańców Gminy Panki do przedkładania propozycji zadań oraz uwag do projektu programu współpracy na 2024 r.

Propozycje prosimy wnosić w oparciu o załączony projekt programu na „Formularzu zgłaszania uwag dotyczących projektu uchwały”

Wszelkie wnioski, propozycje i opinie dotyczące projektu można zgłaszać do Kierownika Inspektoratu Organizacyjnego Urzędu Gminy Panki zajmującego się sprawami współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w okresie do 28 września 2023 r. : telefonicznie (pod numerem telefonu 34 317 90 35 wew. 27), drogą mailową na adres: rada.gminy@panki.pl, listownie lub osobiście (adres: Gmina Panki, 42-140 Panki, ul. Tysiąclecia 5 - pokój nr 14).

Ogloszenie.pdf (61,01KB)

Formularz do konsultacji.pdf (38,69KB)

Projekt uchwały projekt programu.pdf (544,97KB)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *