zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Krystyna Kubat nowym sekretarzem gminy Panki
31 stycznia 2019 r. | 12:24
4

30 stycznia, zarządzeniem Wójta Gminy Panki, w drodze awansu wewnętrznego została powołana na to stanowisko Krystyna Kubat. To długoletni pracownik urzędu w Pankach, spełniający wymogi art. 20 ust. 1 i 2 oraz art 6 ust. 4 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych określonych dla urzędniczego stanowiska kierowniczego - sekretarza.

Krystyna Kubat dotychczas zajmowała stanowisko zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Od dzisiaj, po konsultacjach prawnych została obsadzona na 2/3 etatu jako Sekretarz Gminy Panki i w 1/3 etatu jako Z-ca Kierownika USC.

Tym samym zatrudnienie w pankowskim urzędzie gminy nie wzrośnie. Od czasu, gdy wójtem została Urszula Bujak, znaleziono również pośród własnych pracowników skarbnika, którym została Agnieszka Balas.

W ubiegłym tygodniu wypowiedzenie otrzymała też zatrudniona przed kilkoma miesiącami Anastazja Krzemińska, która nie przyjęła nowego zakresu obowiązków.

Jarosław Brzęczek
Klobucka.pl4 odpowiedzi na “Krystyna Kubat nowym sekretarzem gminy Panki”

 1. Krys pisze:

  Czemu Jarosłąw Brzeczek Nie poinformował rzetelnie czytelników jako ze jest bezstronny o tym że jego kolega redaktor autor tego portalu został skazany wyrokiem prawomocnym Sadu w Czestochowie winny przestepstwa z art. 212 K.K… Sprawe wytyczyła Wójt Blachowni o pisanie oszczerstw i szkalowanie jej osoby . Tak samo wniosła sprawe Wójt Poraja też przegral nasz dzielny wojownik o prawde Pan P.G I pytam gdzie ta PRAWDA I BEZSTRONNOŚĆ. Redaktorzy myslicie że wiecznie bedziecie pisac co chcecie tak zeby ludzie wierzyli w waszą prawde ?? Okazuje sie że Sądy maja inne wyobrażenie o prawdzie niż Wy.

  5
  25
  • Stefan pisze:

   I na naszego wojownika przyjedzie pora. Tamte sprawy toczyły się od 2015 roku, więc następne na pewno są w toku. Tylko kary surowsze powinny być dla tych nierobów?

   3
   19
 2. Strażak pisze:

  Krys a co to ma do sprawy? .

  23
  1
 3. Obserwator pisze:

  Kary są tylko dla biednych , kto ma kase zawsze się wykupi , tak sie stało w czwartek w cze wie u znajomego , sprawa powinna trafić do gazety

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *