bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Krzysztof Antończak zarobił ponad 103 tys. zł!
14 lipca 2017 r. | 11:11
31

Zadzwonił do mnie Mieszkaniec gminy Panki z informacją, że podałem nieprawdziwą kwotę przy oświadczeniu majątkowym radnego Krzysztofa Antończaka. Antończak w ubiegłym roku jako mistrz w Maskpolu zarobił 103 647,11 zł, a nie jak wcześniej podałem 83 647,11 zł. Powód jest prosty, ta kwota jest tak niewyraźnie napisana, że mogłem rzeczywiście pomylić się.

Pana Antończaka przepraszam za zaniżenie jego dochodów. Zarobek ponad 103 tys. zł jako "mistrz", to jest klasa mistrzowska.

Poniżej jeszcze raz oświadczenie majątkowe Antończaka.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Panki

 

 31 odpowiedzi na “Krzysztof Antończak zarobił ponad 103 tys. zł!”

 1. Janek pisze:

  Tak to już jest ze bity dostaje 25 tys a bijący 113 tyś. Ale Ładek zaprowadzi porządek.

 2. Z Panek pisze:

  Poplecznik Bodzia zarabia kokosy

 3. Aleksandra pisze:

  Odpowiedni człowiek na tym stanowisku , kompetentny jego wiadomości i doświadczenie wielokrotnie przekraczają nie jednego pracownika pracującego na zakładzie który ma przed nazwiskiem mgr . inż. .

 4. obserwator pisze:

  No nie błagam!!! W czym niby taki fachowiec??? Ha hahaha

 5. rafal pisze:

  Swoja flachowosc pokazuje codziennie w krystynce haha. odpowiedni czlowiek nie kaze klasc posadzki zywicznej bez odpowiedniego podkladu mimo ze mu podwladni o tym mowili a jak za 2 dni posadzka zaczela najzwyczajniej zlazic to kazal ja szlifowac . na drugi dzien zamowil podklad zrobil jak nalezy i dostal od wojka premie za wykonana robote . ciekawe czy sie pochwalil sie prezesowi ze za pierwszym razem sie nie udalo a maskpol stracil 40000 zl… ot taki twoj flachowiec Aleksandro.

 6. mariusz pisze:

  Zgadzam sie z przedmowca takich niedorobek jest bez liku a sam mistrz nigdy nie sluchal uwag i podpowiedzi tylko udaje najmadrzejszego. ja bym jeszcze sprawdzil zamowienia materialow budowlanych a zwlaszcza wykonczeniowych typu marmolity tynki szlachetne mozajki porownal z tym co jest na zakladzie a co na ul tysiaclecia……

  • Aleksandra pisze:

   A niby kogo miałby słuchać “mistrz” , zwykłego robola , jakiegoś mądrali . Mistrzu sam wie najlepiej , bo to fachowiec

 7. pracownik pisze:

  Aleksandro w tej chwili obrazasz m.in mistrza Plaske ktory ma te honory w postaci mgr inz. ma jeszcze cos pokore kulture iszacunek do ludzi o czym antonczak zapomnial juz kilkanascie lat temu. i jeszcze jedno jakby byl takim fachura jak piszesz to kladl by dalej glazure we wroclawiu jak 20 lat temu majac swoja dzialalnosc i dzis by mial prezna firme bo w tamtym czasie bylo bardzo duze zapotrzebowanie na tego typu uslugi.

  • Aleksandra pisze:

   Jakby spoufalał się z “fizolami” to by mu na głowę weszli , dla ” mistrza ” musi być szacunek .

  • Ola czy Ela? pisze:

   Jedynym fizolem, który pracował na zakładzie, był młyńczyk. Z podobnym “niepełnym wyższym” wykształceniem. I podobną manierą co do traktowania ludzi.

 8. pracownik pisze:

  ROBOLA … twoja kultura i szacunek podpowiada mi ze musisz byc z jego rodziny.

 9. robol pisze:

  Aleksandra wie co to znaczy praktyka . Jak to nazywasz nas tymi RObolami to ci powiem ze pracujac fizycznie murujac kladac plytki tynki gips zalewajac posadzki chloniemy wiedze z zakresu budownictwa wieksza niz mistrz ktory pol dni siedzi w pracy na fb a drugie pol ciata po dziurach z nadzieja ze mu ktos poleje kielicha.

  • Aleksandra pisze:

   Teraz wypisujesz swoje żale, skoro uważasz że ” mistrzu” źle kierował pracami i popijał po kątach to mogłeś poskarżyć Prezesowi !

  • Aleksandra pisze:

   Teraz narzekacie na ‘ mistrza ” , ale “mistrz” powinien was dobrze dotrzeć w robocie to na głupoty nie było by czasu , ile kładłeś m. kw . płytek dziennie ? 2m2 czy 3m2 posadzki , winkle potrafisz wyciągnąć ? ale myślę że chodziarz zaprawę potrafisz zrobić ! i nie narzekaj już na mistrza bo dzięki niemu się czegoś nauczyłeś !!!! no i życzę ciągłej pracy bo sama teoria kiedyś z głowy wyleci

 10. pracownik pisze:

  I co wujek by go zwolnil nagane by mu dal narazil by sie na potepienie rodziny A :::::prosze cie . wszyscy w zakladzie wiedza ze pije w pracy i co . rodzinne przywileje

  • Aleksandra pisze:

   Jak tak czytam te wasze wylewne żale to można by film nakręcić, a scenariusz wziąć z filmu “Ojciec Chrzestny” 1 Rodzina 2 Rodzina 3 Rodzina . Wszyscy widzieli i wiedzieli ale nikt nic nie mówił . I każdy narzekał że tak mało zarabia na Maskpolu , a teraz widać jakie macie pensje !!!

  • Janek pisze:

   Olu teraz “twój ‘miszczu” nie poszaleje tak jak do tej pory, gwarantuje ci to.

  • Andrzej pisze:

   2000 tyś brutto mu wystarczy, A jak nie pasuje to zwolnić mende

  • W3 pisze:

   Jak to w Maspolu jeden lepszy od drugiego. Pewnie nie raz z nim szklane wychyliles więc jak tu co pod….dolic

 11. rafal pisze:

  o tak wszyscy zli i do lagru ich na wieczne roboty a mistrz do wujka po premie i do krystyny .

 12. Z Panek pisze:

  A w Krystynie po zębach i do domu he he he

 13. kierownik pisze:

  do oli tzn ze jakby to bylo twoje 40000 to tez bys powiedziala dobra robota krzysiu pewnie

 14. katastrofa pisze:

  a przecież tam jest chyba jeszcze jeden mistrz, Rojszczyk. też jest wykształcony i zdaje się, zna się na tym co robi.

 15. podwładny pisze:

  Nic tylko pogratulować Panu D. że zatrudnił tak Odpowiedzialnych ludzi jeszcze w dodatku na takie stanowisko… Gdzie osoba “niby” z wykształceniem zachowuje się jak nastolatek latający za alkoholem… Pogratulować wam tylko z tym że napewno nie rozumu i kompetencji…. Bo daleko wam do tych że rzeczy…

 16. pracownik pisze:

  Nic tylko pogratulować Panu D. że zatrudnił tak Odpowiedzialnych ludzi jeszcze w dodatku na takie stanowisko… Gdzie osoba “niby” z wykształceniem zachowuje się jak nastolatek latający za alkoholem… Pogratulować wam tylko z tym że napewno nie rozumu i kompetencji…. Bo daleko wam do tych że rzeczy…

 17. tutejszy pisze:

  “kopiuje wklej” 🙂

 18. Pracownik pisze:

  Aleksandra czy Ela raczej nie pij tyle bo skończysz jak nasz Mistrz

 19. Aleksandra pisze:

  Nie martw się o mnie , ani o “Mistrza” , bo nowy zarząd na pewno nie pozbędzie się kierowników ani mistrzów , bo to ludzie kompetentni znający się na swojej pracy .

  • Janek pisze:

   Nie martwimy się o ludzi którzy nie mają umiaru w “chapaniu”. Czekamy teraz jeszcze o sprawdzenie i porównanie tych godzin pana bezradnego.

 20. ele pisze:

  Niektóre osoby piszące komentarze powinny wrócić do szkoły podstawowej. Ortografia nic dla was nie znaczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *