bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
KS Panki dostanie 10 000 zł z gminy!
08 listopada 2016 r. | 12:20
6

KS Panki zrealizuje zadanie pod nazwą "Piłkarskie Panki". Klub starał się o dofinansowanie 10 000 zł na to zadanie ze środków publicznych. Udało się, gmina przyznała te pieniądze na propagowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych aktywności ruchowej poprzez organizowanie treningów, zawodów i imprez okolicznościowych.

Poniżej dokument z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Panki

UG Panki

 6 odpowiedzi na “KS Panki dostanie 10 000 zł z gminy!”

 1. Krzychu pisze:

  Nie dostanie. DOSTAŁO!
  A to zasadnicza różnica.
  Jak zwykle redaktor się pomylił. Ale to nic… jak to pismaki mawiają – piszmy byle co, ciemny lud kupi wszystko.

  • Z Panek pisze:

   Klub Sportowy Panki dostało? co ty debil jesteś?

  • Krzychu pisze:

   No i dałeś redaktorze się złapać. Nie dopisałeś że to Stowarzyszenie KS Panki a stowarzyszenie oczywiście dostało, i to ładnych parę dni temu. Ale z rzetelnością dziennikarska u ciebie na bakier.
   Ale sprytny sposób żeby próbować odciągnąć czytelnika od meritum problemu. No i kto tu jest debil?
   Aha… i nie pisz ze jesteś “Z Panek” bo jesteś “Z Cisia”.

  • Z Panek pisze:

   KS to Klub Sportowy i redaktor w tym artykule napisał, że Klub Sportowy dostanie pieniądze. Jeżeli tego chłopie nie rozumiesz to jesteś debil.

 2. Krzychu pisze:

  Bo Klub Sportowy nie dostanie pieniędzy. Bo już je dostał. Redaktorze z bożej łaski. Ale Ty tego nie rozumiesz bo ty jesteś z Cisia nie z Panek

 3. Coco roko pisze:

  Klub sportowy prosil o pieniadze z kazdego solectwa zeby kazda wies dala po 1000 zl lub cale lub wiecej .Bylo mowione to na kazdym zebraniu soleckim kazdej wsi .Solectwo Panki podobno oddalo wszystkie fundusze na klub sportowy .A chodnika dalej dzieci nie maja od cpn do szkoly .Lepiej kluby utrzymywac i place zabaw robic takie Panki bogate a ludzie lamp i drogi do domu nie maja w pewnych miejscach mieszkaja w ciemnosciach i chodza po błocie i dziurach.Nikt sie nie przejmuje bo po co !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *