zachmurzenie umiarkowane
25°
25°
sobota
Reklama
Stanisław Kozak
Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje Wójt
15 października 2016 r. | 21:35
10

Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu. To niezapomniane hasło z "Misia", ale bardzo aktualne. Pokazał to na ostatniej sesji Stanisław Kozak, który piał z zachwytu nad Wójtem Bogdanem Praskim. Kozak przeczytał wcześniej przygotowany tekst, w którym to wychwalał Wójta pod niebiosa. Czytał go tak, jakby nie wiedział, co tam jest napisane. Zupełnie tak, jakby sam go nie przygotowywał.

Kozak to sołtys Praszczyków, ten sam, który zbierał podpisy za odwołaniem Urszuli Bujak z funkcji radnej Rady Gminy Panki. Ten sam, który dzięki "fuchom gminnym" zarabia, jak sam mówi 8000 zł rocznie. Przypomnijmy, że oprócz funkcji sołtysa, Kozak jest inakso - poborcą podatkowym, gminnym komendantem OSP i kierowcą straży. Z tytułu wszystkich tych funkcji zarabia pieniądze. Duże czy nie, ale w skali roku będzie to ok. 8000 zł.

Kozak jako jedyny z sołtysów, przynajmniej innych nie zauważyłem bądź też jeszcze poznałem, bardzo mocno wspierał Wójta w tych trudnych dla niego chwilach. Nie przekonały go argumenty merytoryczne czy materiały wideo. Kozak jest Wójtowi bardzo oddany.

Posłuchajcie wystąpienia sołtysa Kozaka z ostatniej sesji. Mam nadzieję, że znajdzie się co najmniej jedna osoba, która wysłucha materiału do końca.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje Wójt”

 1. @rtur pisze:

  To Łubu dubu czy Łubudubu. Miesza Pan style 🙂

 2. Z Panek pisze:

  Taki sołtys to skarb dla wójta 🙂 szkoda, że nie dla Praszczyków

 3. Jamuz pisze:

  Panie Kozak kończ waść wstydu oszczędź! Czas na emeryture

 4. Jarosław pisze:

  Miałem SEN WARIATA że ja i moi koledzy biznesmeni dostaliśmy gigantyczne dotacje z uni poprzez LGD z pomocą żelaznej damy,miałem SEN WARIATA że Boguś Trzepak panował nam miłościwie najdłużej w historii Polski, miałem SEN WARIATA że wszystkie Bud-met-y się rozmnożyły jeszcze bardziej i już nie było przetargów na na roboty drogowe bo i po co, miałem SEN WARIATA tylko że niestety sie obudziłem z ręką w majtach.

  • prasa pisze:

   a czy dziennikarz nie powinien być bezstronny i dać ludziom do myślenia,czy powinien chodzić i zbierać podpisy na referendum

 5. EWA pisze:

  Panie Jarku czy “SEN WARIATA” to tekst waszego nowego singla ? Super !!!! Jest niezły, jeszcze tylko muza

 6. Piotr Kowalczuk pisze:

  To co robi wójt Praski jest oburzające. Ten pan nie ma wstydu, a kibicuje mu Stasiu Kozak. Kompromitacja panowie.

 7. Obywatel pisze:

  Widać że w gminie Panki nie zmieniło się nic od 1945 r. komuna trzyma się mocno !! Jedna wielka banda towarzyszy rodem z PRLu !!
  W tej całej sytuacji należą się słowa uznania sześciu radnym za to że zachowali się na sesji uczciwie, obronili swoje dobre imię i nie ulegli naciskom… szkoda że tylko sześciu ludzi miało odwagę zagłosować “za” referendum”

 8. Obserwator pisze:

  Beton, beton i jeszcze raz beton. Ktoś niespełna rozumu głosuje jeszcze na ten komunistyczny twór jakim jest PSL dla uspokojenia “hołoty” dając im wódki na festynach i chwaląc swoich watażków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *