intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
fb
Łukasz Kiedrzyn nowym urzędnikiem w gminie Panki!
28 grudnia 2018 r. | 07:52
73

Łukasz Kiedrzyn został nowym urzędnikiem w gminie Panki. Kiedrzyn wygrał konkurs na stanowisko Kierownika Inspektoratu Inwestycji i Infrastruktury w Urzędzie Gminy Panki.

Kiedrzyn był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Gratuluję.

PAWEŁ GĄSIORSKI73 odpowiedzi na “Łukasz Kiedrzyn nowym urzędnikiem w gminie Panki!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Gratulacje. Właściwa osoba na właściwym miejscu !

  43
  3
  • Krzychu pisze:

   No tak, znalazł swoje miejsce na ziemi. W agencji go nie chcieli, w energetyce go nie chcieli, na Maskpolu też go nie chcieli . Wójt go “przytuliła”….. Naprawdę Gratulacje!

   2
   18
  • Obiektywny do Krzycha pisze:

   Krzychu ale jesteś durny !!
   Hahaha
   Zazdrościsz że zdobywał doświadczenie nie tak jak Ty i inni kolesie – całe życie trzymając się układów w Maspolu i gminie..
   Się tak NIE NAPINAJ BO CI ŻYŁKA PĘKNIE !

   13
   1
  • Krzychu pisze:

   Spoko obiektywny bez obiektywizmu Ale za to może ż obiektywem. Ja się nie napinam, czego o tobie powiedzieć nie można. O moje doświadczenie bądź spokojny, mam większe niż Ty. A układy na Maskpolu są mi dalekie czego nie można powiedzieć o obecnych władzach, nowych pracownikach, przyszłych pracownikach. Układy, układanki, partyjniactwo

   5
   11
  • Rysiek pisze:

   Do Obiektywny
   Doświadczenie? Powiedz w czym. Jakie on ma doświadczenie w inwestycjach? Tyś chyba ba głowę upadł. I to z wysoka!!!

   2
   11
 2. Marek pisze:

  Łukasz !!! Gratuluję !!!

  46
  2
 3. Swojak pisze:

  Dobrze dobrze !
  No to sie tera skończa machloje !

  42
  4
 4. NIKoś pisze:

  Niech czyści ten urząd z nieprawidłowości. ZIOBRO w urzędzie. Bardzo dobrze

  48
  3
 5. Drogowiec pisze:

  Panie Łukaszu niech się Pan zajmie inwestycjami drogowymi. Wystarczy zrobić odwierty i zbadać w laboratorium które można nawet wypożyczyć. Każda inwestycja drogowa do sprawdzenia.

  33
  • Leszek pisze:

   i co to da ?

   28
  • Anka pisze:

   Do Drogowca-zapewne wiesz bo Gmina i Wójtowa jest w posiadaniu dokumentów z prokuratury pamietasz jak na kazdej sesji Mirek krzyczał o odwierty drogowe i powiercili droge jak ser i prokuratura wydała opinie ze oskarzenia Mirka to BZDURA. Ale kto zapłaci za badania, powoływanie biegłych i kilka miesiecy sledzctwa bo Mirkowi sie tak wydawało??? PODATNIK I TO PODATNIK PŁACI ZA IDIOTÓW KTÓRZY NIE BIORA ZA NIC ODPOWIEDZIALNOSCI.

   6
   30
 6. Speed pisze:

  O ja pier… nie wierzę. Przypadek że wygrał. No to się zaczyna wstawianie swoich do korytka

  6
  35
  • Anka pisze:

   Tak. Przypadek. Tak jak przypadkiem będzie Pani G. I tak jak przypadkiem jest nowy prawnik. Dla przypomnienia – nowy prawnik gminy Panki to nikt inny jak adwokat Kiedrzyna, który bronił to w sądzie. A czy czasem nie pisał pism nowej wójt już dwa lata temu? Przypadki???? Jedna wielka klika!!!! Niech Nowy prawnik powie może w jaki sposób wygrał konkurs, niech się wszyscy dowiedzą …

   3
   18
 7. Drogowiec pisze:

  Głupi jesteś. On jako jedyny startował. Czemu nie startowałeś? Brak kwalifikacji ?

  31
  • Borys pisze:

   Speed ma rację. Stanowisko stworzone specjalnie pod niego, wymagania napisane pod niego, więc kto miał startować? Pytanie- czy ktoś jest zaskoczony? Chyba tego wszyscy się spodziewali (tym razem o dziwo redaktor B. się nie rozpisywał na ten temat, niespodzianka?) Sekretarzem też wiadomo kto będzie a głupi to jest tylko ten co nie widzi co się dzieje…

   7
   32
  • Anastazja pisze:

   Borys a kto będzie sekretarzem ? I co było rozpisane pod Kiedrzyna ? i czemu nie startowałeś skoro tak ci z tym źle…

   33
   1
  • Anka pisze:

   No właśnie, czemu redaktor nie napisał “jak wiadomo naszej redakcji ż pewnych źródeł konkurs wygra kiedrzyn” a potem “w klobuckiej.pl w numerze .. jako pierwsi pisaliśmy że wygra kiedrzyn” .
   Całe Panki wiedziały to bez informacji gazety a gazeta milczy????

   4
   31
  • Speed pisze:

   Drogowiec Ty jesteś za to mądry. Wielki fachowiec od asfaltu. Zapewne przy łopacie nabyłes takiej obszernej wiedzy na temat budowania dróg. Zaślepiony pionku nie rozumiesz że to było przesądzone. Wcześniejsze zwolnienie z Maskpolu to nie przypadek. Posadka już czekała. Dziwne bardzo że to akurat kolega pani wojt, który również był inicjatorem referendum i innych prowokacji. To teraz tylko czekać na posadke dla Pani Gmyrek, Brzeczka i reszty oszołomów… Gratulacje dla nowej władzy jeszcze lepiej zaczyna niż poprzednia kończyła… strach pomyśleć co będzie dalej….

   6
   29
  • Leszek pisze:

   Speed nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie , co do Kiedrzyna to jak na razie najlepsze rozwiązanie jakie podjęła Wójt , Brzęczka widziałbym jako rzecznika prasowego Urzędu Gminy , a co do pani G. to bym przemyślał czy aby była by to dobra decyzja dla obecnego włodarza .

   31
   2
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   -“Anka”, skoro do konkursu przystąpiła jedna osoba, to nie ma o czym pisać, bo nie wygra, kto nie startuje. Z reguły pisaliśmy o konkursach, które jeszcze nie zostały ogłoszone, a wiadomo było kto wygra. To subtelna, ale jednak istotna różnica.

   -“Speed” – nie uważam się za oszołoma i nie będę starał się o posadę w urzędzie gminy w Pankach.

   Do pozostałych uwag typu – światło się świeciło, gdzie był Brzęczek itp. nie ma chyba sensu udzielać odpowiedzi?

   Z piątkowej sesji wynika jasno, że urzędnicy poprzedniej ekipy nie zapłacili około 442 tysięcy złotych firmie, która właśnie wygrała przed sądem. Póki co nie trzeba płacić, bo urząd złożył apelację, ja jednak jestem przekonany, że gmina zapłaci około 700-800 tysięcy złotych, plus to co już wydała. Inaczej mówiąc ktoś, kto podjął decyzję, by wejść w spór z firmą, naraził gminę na straty rzędu 800 tys. złotych – tylko w tej sprawie.

   Na sesji wskazano też, że w roku 2018 tytułem różnych premii i nagród wypłacono 162 tys. złotych.

   Ta sama sesja pokazała, że jest już “wyłapanych” 19 podmiotów, które za wodę – czyli i za ścieki – płaciły ryczałtowo, a nie według wskazań licznika. Zakładając, że to małe firmy i zużywały tylko za sto złotych wody miesięcznie poza tym, co obejmował ryczałt, to w skali 5 -8 lat, uzbierało się kolejne 114 tysięcy złotych – do 160 tysięcy złotych. I odpowiednio więcej, jeśli kwoty były (są) wyższe.

   Jak to więc jest, że w miesiąc udało się coś, co nie udało się przez ostatnie lata?

   28
   3
  • ewa pisze:

   zabawne, bo nawet mowy wcześniej nie mogło być o żadnym konkursie, bo przecież wcześniej takiego stanowiska w gminie w ogóle nie było! jeszcze zanim ogłoszono nabór wszyscy mówili że Kiedrzyn będzie do gminy przyjęty- kwestia jak i kiedy. Na tym forum już po wyborach typowano że zostanie sekretarzem, ale przecież wiadomo że nie ma odpowiednich kwalifikacji… Coś w tym jednak panie redaktorze musi być, ale wiadomo też, że nie leży w Pana interesie gdybanie na ten temat tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniego konkursu. Cóż, chyba nikt nie ma złudzeń, że prasa jest bezstronna.

   5
   29
  • Czarny pisze:

   Jarek Ty może nie ale nie znam człowieka który tak nie mysli

   19
   3
  • Lidka pisze:

   Do Jarosław Brzęczek – panie redaktorze odniosę się do końcowej pana wypowiedzi “Jak to więc jest, że w miesiąc udało się coś, co nie udało się przez ostatnie lata?” Co do ubytku wody to proponuję do “źródła” czyli U.G. , przecież jest zegar główny z którego się rozliczają z wodociągami , jakby były jakieś nieprawidłowości to na pewno by interweniowali , a pana hipotezy są naprawdę śmieszne. Co do premii i nagród to się zgodzę , ma pan rację , ale takie są realia nie tylko w Pankach. Odniosę się jeszcze do dojazdu do przedszkola , gdzie dowożę dziecko , ten dojazd jest jak ” ser szwajcarski” , można urwać zawieszenie . Pytam więc kto za ten dojazd odpowiada ????? Proszę o odpowiedź . Lidka

   3
   21
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   “Do Jarosław Brzęczek – panie redaktorze odniosę się do końcowej pana wypowiedzi „Jak to więc jest, że w miesiąc udało się coś, co nie udało się przez ostatnie lata?” Co do ubytku wody to proponuję do „źródła” czyli U.G. , przecież jest zegar główny z którego się rozliczają z wodociągami , jakby były jakieś nieprawidłowości to na pewno by interweniowali , a pana hipotezy są naprawdę śmieszne. Co do premii i nagród to się zgodzę , ma pan rację , ale takie są realia nie tylko w Pankach. Odniosę się jeszcze do dojazdu do przedszkola , gdzie dowożę dziecko , ten dojazd jest jak ” ser szwajcarski” , można urwać zawieszenie . Pytam więc kto za ten dojazd odpowiada ????? Proszę o odpowiedź . Lidka”

   1. Nie ma żadnej możliwości, by na jakimś “głównym liczniku” cokolwiek sprawdzać. Ubytki wody były, są i będą. Rozliczać należy na podstawie wodomierza. Nieprawidłowości są dziesiątki, począwszy od wymiany “zepsutych” wodomierzy…
   2. Co do nagród – żadna gmina w powiecie kłobuckim za 2018 rok nie wydała tyle na premie i nagrody, ile wydała gmina Panki.
   3. Za dojazd odpowiada poprzedni wójt. Dziury nie pojawiły się od dnia, w którym Urszula Bujak przejęła stanowisko. Posiadam zresztą zdjęcia tych dróg z czasu, gdy wójtem był Bogdan Praski – niewiele się zmieniło do dzisiaj. Kasa gminy jest pusta jak bęben Rolling Stonesów – to też wina nowej wójt?

   20
   1
  • Lidka pisze:

   Panie Jarku odniosę się do pana wypowiedzi . 1. Co do wodomierzy to jak pisałam proponuję do “źródła’ czyli U.G. , bo czytając to co pan pisze to znaczy że Gmina się rozlicza tylko z wodomierzy mieszkańców, a nie z głównego wodomierza – brawo !!!! tylko z czego biorą się te ” ubytki” . Jeszcze raz brawo za tę symulację jaką pan wykonał przy tych 19 wodomierzach przez 5-8 lat ile Urząd stracił ! 2. Co do premii i nagród to im się należało , bo Panki za kadencji Praskiego były w każdych rankingach w czołówce razem z Kleszczowem , a sam włodarz naszej gminy był nawet nominowanym na Wójta Roku za swoje osiągnięcia .3. Co do dojazdu do przedszkola to nadal nie wiem kto za to odpowiada , wychodzi pan tylko z założenia że skoro wcześniej tak było to teraz obecnego właściciela to nie obchodzi . Uważam że Wójt powinien kierować Urzędem nie tylko za “biurkiem”, ale i w terenie !

   1
   20
  • Ela pisze:

   Noo Lidka , ale obnażyłaś sposób myślenia redaktora naczelnego , nie ma argumentów żeby Ci odpowiedzieć , jego motto to ” według nieoficjalnych źródeł”

   4
   13
  • Anka pisze:

   Do Brzeczka
   “Z reguły pisaliśmy o konkursach, które jeszcze nie zostały ogłoszone, a wiadomo było kto wygra” – tym razem też nie było konkursu ogłoszonego I wszyscy wiedzieli że Kiedrzyn przyjdzie tylko się zastanawiali jakie Wymyśl i dla niego stanowisko wójt bo wiadomo było że na sekretarza nie ma kwalifikacji. No i tak powstało NOWE stanowisko kierownicze w gminie. Ile będzie kosztowało? Niech redaktor raczy napisać. Obstawiam minimum 80 tyś.
   Jeśli zaś chodzi o to że startował tylko on więc musiał wygrać. Wcześniej też takie sytuacje były I rozumiał je Pan redaktor inaczej . Czyli nie rozumiał albo teraz nie rozumie.

   3
   12
  • Korek pisze:

   80 tyś. to duża kwota, zaznaczyć trzeba że dodatkowa bo wcześniej takiego stanowiska nie było. A tworzenie tak drogiego nowego stanowiska przy , jak redaktor brzeczek pisze dramatycznej sytuacji finansowej gminy to chyba rozrzutnosc.
   Pani wójt czy stać nas na to????

   3
   11
 8. Ktoś pisze:

  Same puste głowy w urzędzie począwszy od wójta

  6
  38
 9. do Małgorzaty "Ktos" pisze:

  boisz się zmian ? nie ?

  40
  1
 10. Lookooo pisze:

  Pani Gmyrek będzie sekretarzem:)

  1
  34
 11. Krys pisze:

  No to TITANIC czyli GMINA wypłynał w swój ostatni rejs-to kwestia czasu jak utonie same nieudaczniki nic tak naprawde nie przygotowani dostaja stanowiska. Jak taki dobry to czemu takiego fachowca Makspol sie pozbył????

  5
  33
 12. Bzyczek pisze:

  No wiadomo że wójt dobiera sobie pracowników takich żeby nie byli mądrzejsi od niej. A to przy jej wykształceniu łatwe nie jest

  5
  33
 13. Drogowiec pisze:

  Badać trzeba drogi wszystkie warstwy konstrukcyjne i użyte materiały podczas budowy. Resztę wyślę na maila do p. Łukasza i p. Wójt. Spędziłem za długo na drogach i wiem co należy zrobić

  34
  • Leszek pisze:

   tylko jak wyjdą jakieś uchybienia, to kto za to odpowie ? czy Gmina na tym skorzysta , czy będą tylko kolejne sprawy sądowe przez parę lat gdzie będziemy wydawać na krocie adwokatów . Mamy już przykłady w sprawie ” orlików” , hali gdzie Gmina niby wygrała po 7-8 latach 2 mln zł , a ja pytam gdzie te pieniądze ? , bo wykonawca będzie się jeszcze odwoływał, a jak nie da rady to ogłosi upadłość i tyle będziemy widzieć z tej kasy , to samo będzie z drogami !!! kto niby ma za to odpowiedzieć , gdzie był przy tak dużych inwestycjach inspektor nadzoru z Urzędu Gminy , kto niby odbierał te drogi ? ( pani mgr . od środowiska , czy pan mgr . od obsługi laptopa , a może pracownik interwencyjny lub gospodarczy ) czy była to osoba kompetentna z aktualnymi uprawnieniami ? proszę o odpowiedź Drogowca tak dobrze zorientowanego w tych sprawach

   1
   29
  • Anka pisze:

   Na drogach Drogowiec czy przy drogach spedziłes ?hahaha

   2
   28
 14. Górol pisze:

  Ludziska to przeca chyba wieta ze do tej pory wsyćko odieroł i podpisywoł Bohdan bo łon przeca nojmondrzejsy na calutkim świecie !!

  35
 15. Górol pisze:

  Jesce cośik Wom powiem Ksyśki Borysy speedy i inse… zarozki widać ze Wos strach oblecioł !!

  36
  1
 16. Drogowiec do Leszka pisze:

  Twój komentarz należy podzielić na dwa. Po pierwsze to, że sprawy sądowe czy prokuratorskie w kraju są długotrwale to chyba każdy wie kto był uczestnikiem procesu sądowego. Ale czy to oznacza że mamy pomijać i nie wyciągać konsekwencji “niedbalstwa” tylko ze względu na długie procesy i koszty? Moim zdaniem nie. Każdy powinien być równy wobec prawa. Jeżeli chcę być wójtem to muszę brać pod uwagę że odpowiadam za wszystko i również odpowiadam za dobór pracowników zatrudnionych w UG. Dalej zapominasz, że inne podmioty (firmy działające na rzecz gminy) również odpowiadają, a co najważniejsze odpowiadają finansowo i to nawet po kilku latach. Powyżej napisano że badano drogi i nic nie znaleziono (niezgodnego z prawem), tylko dlaczego jak zapytałem o te kontrole jednego z urzędników to powiedział że nikt z urzędników wyników tych kontroli nie widział. Jeżeli nic nie wykazały to czemu Pan Praski ich nie przedstawił?

  33
  • Leszek pisze:

   Dobrze zgodzę się z Tobą , nawet jeżeli udowodni się ” niedbalstwo” Wójta to co to da , jakie poniesie konsekwencję ? żadne !!!!!!!

   1
   27
  • Anka pisze:

   Do drogowiec-i tu znów wychodzi niedbalstwo urzednika co go niby pytałes-podaj nazwisko?! Pomysl tylko jeżeli gmina jest strona w postepowaniu to jak moze nie wiedziec o wynikach sledzctwa to BZDURA i nie powtarzaj tych bzdur dalej ze nic nie wiedza bo swiadczysz nieprawde. Zapytaj Wójt czemu ma takich kompetentnych urzedników?

   1
   32
 17. Leszek pisze:

  i jeszcze jedno cytuję Twoją wypowiedź ” Powyżej napisano że badano drogi i nic nie znaleziono (niezgodnego z prawem), tylko dlaczego jak zapytałem o te kontrole jednego z urzędników to powiedział że nikt z urzędników wyników tych kontroli nie widział ” . Nigdy nie pytaj niekompetentnych urzędników !!! napisz pismo, a wtedy będziesz miał pewną informację. Na ” gębę” to wiesz jak jest , przypominam sprawę sceny i spawacza !

  4
  26
 18. Drogowiec pisze:

  Niezależnie od wszystkiego macie rację. Napiszę pismo o udostępnienie tych danych i poproszę właściciela tej strony o udostępnienie. Nie przekonacie mnie do tego aby odstępować od kontroli UG i wykonawców “wszelkiej maści”. Jak wszystkich to wszystkich.

  30
 19. Jan pisze:

  Do Leszka –
  Jakie konsekwencje grożą ?
  PROKURATOR !
  I to całkiem za darmo !
  Taki bonus od Państwa i Obywateli-Podatników
  A w gratisie… ogrzewana cela ?

  32
  • Leszek pisze:

   Większej bzdury nie słyszałem mądralo . Daj przykład jakiegoś Wójta , Burmistrza czy Prezydenta którego zamknęli za niedbalstwo czy nie gospodarność

   1
   29
  • Zdzichu do Leszka pisze:

   Leszku
   coś słabo z Twoją pamięcią
   A Starachowice pamiętasz
   A świeże sprawy ?
   Prezydent Łodzi, burmistrz Legionowa itd weź poczytaj A nie obrażaj !
   A teraz to dopiero się kończy epoka bezkarności wszelkich samorządowców.

   30
  • Leszek pisze:

   dzięki Zdzichu że mnie oświeciłeś , nie wiedziałem że Prezydent Łodzi i Burmistrz Legionowa już “siedzą” , widać że nie jestem na bieżąco

   1
   23
 20. Zegarmistrz pisze:

  Jakby ludzie nie chcieli zmian to by została Stara ekipa w gminie więc na nic wasze plucie jadem – bo się tylko ośmieszacie.
  Nawet przyjąć przegraną z kulturą nie potraficie.
  A no tak… kulturą jest Wam obca !
  HAHAHA

  35
  1
 21. Robert pisze:

  we Wręczycy dopiero po aferze stało się “w miarę normalnie”. Wójt Krawczyk został skazany, fakt jeszcze nieprawomocnie ale skazany za to że działał na szkodę gminy…

  30
 22. Krzychu pisze:

  A ja się pytam, dlaczego w gminie w łazience cały weekend świeci się światło????
  Marnotrawstwo za pieniądze podatników. Gdzie jest wójt? Gdzie porządkowi Mirek I Brzeczek????

  2
  27
 23. Czarny pisze:

  Trzepią w łazience dlatego się świeci

  1
  23
 24. Drwal pisze:

  A to afera ze światłem 😉 Porozmawiajmy na poważnie. Będzie ciepło i zacznie się od podatku od działalności gospodarczej naszych przedsiębiorców i już będą oszczędności nawet na te światło 🙂 Zobaczymy ile przyjaciele Bogdana płacili i ile deklarowali …

  27
  1
 25. Komornik pisze:

  Już czas mój drogi przedsiębiorco !!
  Ja Komornik i fiskus mój już pukam do Twych drzwi – pobiegnij mnie przywitać bym mógł policzyć zaległości twe ??

  28
  2
 26. Anastazja pisze:

  Warto poczytać …

  500 + w Radzie Powiatu czyli ”nienażarty Prubant i PSL”.

  Pamiętacie państwo obietnice wyborcze kandydatów do Rady Powiatu? Ile kilometrów dróg miało powstać? Ile szkół miało zyskać nowy sprzęt? No, ale teraz jest już po wyborach, więc radni przestali obiecywać a zajęli się tym co jest dla nich najważniejsze… czyli podwyżkami diet. Tak jak w gminie Wręczyca Wielka tak i w Starostwie radni podnieśli sobie diety z 800 zł na 1300. Za podwyżką głosowali: Maciej Biernacki, Józef Borecki, Zdzisława Kali, Aneta Kiepura, Henryk Kiepura, Jerzy Kiepura, Krzysztof Nowak, Zbigniew Pilśniak, Marek Sawicki, Justyna Strzelczyk i Mieczysław Szewczyk (PSL,SLD i US). Przeciw – Andrzej Kluczny, Zdzisław Kulej, Bożena Leszczyńska, Wojciech Oczkowski, OlgaA Skwara, Renata Tomczyk, Teresa Żurawska (KS i PiS) wstrzymali się od głosu Bogdan Adamik, Maciej Mońka oraz Dariusz Wojnowski (PiS). Warto zapamiętać te nazwiska i przynależność partyjną. Zbliżają się wybory parlamentarne i znowu zacznie się festiwal obietnic. Przypomnijmy wtedy politykom PSL czym w pierwszej kolejności zajęli się po wyborach samorządowych. To swoiste 500+ na nasz, podatników koszt. Nie ważne są już drogi, chodniki – ważne aby się nażreć.
  Oczywiście mowa tu o diecie którą otrzyma „zwykły” radny bo już przewodniczący Rady Powiatu zgodnie z zawartym w uchwale przelicznikiem otrzyma 162% „podstawy” czyli 2106 zł. Wiceprzewodniczący 139% – 1807 zł, Przewodniczący Komisji Stałych – 1703. Nie zapominajmy o nieetatowych członkach zarządu powiatu, ci otrzymają co miesiąc 2106 zł. W zakończonej kadencji (2014-2018) odbyło się 39 sesji Rady Powiatu w ciągu 48 miesięcy. 9 razy radni dostali diety w miesiącach gdy nie obradowali! Czy podobnie będzie w tym razem?
  Szacunkowy koszt diety wzrośnie z ok 250 tysięcy rocznie na 330 tysięcy a w skali pięcioletniej kadencji to daje o 400.000zł więcej. Za taką sumę można by wybudować kilometry dróg lub chodników. Czy praca radnych powiatowych jest aż tyle warta? „NUM SIĘ NALEŻY A WY MOTA, STOŁY BOŻONARODZENIOWE”.
  Andrzej Zalski.

  30
  • adela pisze:

   Zalski o pieniądzach “cudzych” lubi dużo pisać. Własnych za to nie lubi płacić za wykonaną pracę. Właśnie przegrał z Klubą w sądzie, wcześniej Brzęczek mu udowodnił, że się nie wywiązał z umowy, a inni czekają w kolejce. Zobaczymy też co z nim będzie po przegranej sprawi karnej z Olą B.
   Wyjątkowo przegrany gość: w sądach porażki, w życiu już po rozwodzie, zdrowie się sypie, gazeta upadła, udziały w firmie za chwilę pewnie straci, Bodzia nie wypromował, a szuka zwady z kim popadnie. Teraz już pora, żeby się z Zakrzewskim pokłócił, bo “Hyńkowi”, to do pięt nie dorasta.

   16
   4
 27. Hyniek ze Złochowic pisze:

  Nasz przedstawiciel Jurrrek Kiepurrra !!! nasz dzielny PSLowiec !!!

  28
  1
 28. Karol pisze:

  a co ze sciekami?????????????????????????????

  22
 29. Hyniek ze Złochowic pisze:

  NUM SIĘ NALEŻY A WY MOTA, STOŁY BOŻONARODZENIOWE !!!

  25
 30. D.G. pisze:

  Zazwyczaj nie biorę udziału w tego typu komentarzach, jednakże z okazji Nowego Roku zrobię wyjątek. Szanowni Państwo, życzę wszystkim Wam, bez wyjątku, dużo zdrowia, dobroci w relacjach interpersonalnych, radości z najbliższych oraz samorealizacji zaw., jak i mądrości życiowej na każdej płaszczyźnie. Panu Łukaszowi serdecznie gratuluję i życzę nadto wytrwałości w pracy zawodowej. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie?. Dorota Gmyrek

  11
  24
  • Korek pisze:

   O Ooo pani Gmyrek, całkiem nieźle jak na dobry początek.
   A jak tam Pani sprawa z mobbingiem? Bo tak nikt nie napisał końca tej historii.

   10
  • Ona pisze:

   No tak coś dziwnie ucichło… . Afera na cały powiat a końca nie ma

 31. Dron pisze:

  Czy to prawda że gmina przyjmuje odpady z Maskpolu? ?

  3
  8
 32. Do Drona pisze:

  Szkoda komentować debilne wpisy chamskiej swołoczy. ?

  7
  6
  • Dron pisze:

   Nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie ..
   A i kultury trochę wykaz

   6
   2
  • Anka pisze:

   Poziom kultury świty nowej władzy już wychodzi na światło dzienne. Czyżby nerwy puszczaly?

   2
   11
 33. NIKoś pisze:

  Kultura panuje największa u najbardziej przedsiębiorczego małżeństwa w powiecie, wielka kultura …

  12
 34. Dronie kochany ! Anusiu piękna ! pisze:

  Bardziej martwcie się o siebie i swoich pupili co im ludzie podziękowali.
  Sami zapracowali na przegraną
  A Wy dalej w amoku się rzucacie na wszystko i wszystkich bo się koryto urwało i może trzeba będzie się tłumaczyć z nie jednej rzeczy !

  11
 35. Filozof pisze:

  Na cóż Wam wszystkim te spory i kłótnie
  Wrzaski i płacze,
  Wyzwiska,
  Lamenty i zębów zgrzytanie ?

  wszak nic to już nie da…
  niczego nie zmieni…

  9
  2
  • Filozof Drugi pisze:

   Na cóż? No cóż…
   nie sposób fotel w spokoju piastować..
   Gdy lata całe wyzwiska się rzucało,
   Lamenty wszczynało
   I słychać było zębów zgrzytanie
   Teraz trzeba  tego posmakować…

   3
   6
 36. Filozofie drugi pisze:

  Uważaj żebyś nie posmakował przymusowego pobytu w miejscu odosobnienia bo może Ci się spodobać
  I zostaniesz na dłużej
  Hahaha

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *