zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Mariusz Trepka nowym Posłem RP z naszego okręgu
18 lipca 2018 r. | 11:06
10

Mariusz Trepka z Niegowy został dziś nowym Posłem Rzeczypospolitej Polskiej. Trepka zastąpił byłego już posła Konrada Głębockiego, który został ambasadorem Polski we Włoszech.

Poniżej znajdziecie rotę ślubowania Mariusza Trepki. Trepka jako poseł dołączyć do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 10 odpowiedzi na “Mariusz Trepka nowym Posłem RP z naszego okręgu”

 1. Karol pisze:

  co to za info, że karę za zatrucie środowiska ściekami zapłacą wszyscy mieszkańcy Gminy Panki i Przystajń???????? to jakiś żart??????

 2. Karol pisze:

  niech płaci ten co zasyfił!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Stefan pisze:

   Wybierając wójta jesienią sami zdecydujecie kto zapłaci. Wybierając Bodzia zapłacimy wszyscy bo zostanie stary układ biznesmeńsko-koleżeński, jeżeli wybierzecie wójta z poza układu jest nadzieja że Związek Międzygminny przez sąd odzyska pieniądze które stracił poprzez zatrucie oczyszczalni. Wybór jest prosty, teraz wszystko zależy od nas mieszkańców.

   14
   1
  • Ela pisze:

   Bodzio wykrył nielegalne przyłącze i Bodzio doprowadzi to do końca , więc dajmy mu mandat zaufania w zbliżających się wyborach samorządowych

   2
   15
  • Stasiek pisze:

   Bodzio doprowadził do katastrofy ekologicznej i za to w niedługim czasie odpowie.

   12
   1
 3. Karol pisze:

  choćby nawet wygrał jeszcze jest wojt Przystajni, który nie daruje. Ja zapłace a oni sprawę umorzą i przedsiebiorca będzie się ludziom w twarz śmiał bezsens

  12
 4. Ania pisze:

  Jaki Bodzio wykrył????????? Ponoć Krzepice a nie nasz wójt!!! Przecież na sesjach bagatelizował sprawę!!! Jeśli nie będą wyciągnięte konsekwencję wobec sprawców to nie wierzę w sprawiedliwość!!! Gdybym puszczała sobie ścieki z domu do rowu, albo w pole zaraz zostałabym ukarana a tu wielkie dochodzenia jakby masarni było 10 obok siebie… Żenada!!!! a z czasem ucichnie jak wiele innych spraw w tej gminie. Jedynie pozostaje wiara w to, że nowy wójt doprowadzi do końca sprawy, albo Pan Mach

  15
  1
 5. Beti pisze:

  Buahaha Bodzio wykrył. Chyba kto był na filmie z nie jego udziałem. Jeszcze bronił kumpla. Obudźcie się wreszcie, czy na prawdę mało wam jeszcze argumentów. Ten człowiek jest marionetką w rękach KRÓLOWEJ, która dla kasy i władzy jest zdolna do wszystkiego. Nie dajcie się zmanipulować, większość z tego co oni mówią jest wierutnym kłamstwem. Gdyby nie wójt przystajni sprawy by nie było, a Kuba dalej by płynęła szerokim strumieniem. Hm ? prawie jak ten strumień i morze pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *