pochmurnie
24°
24°
wtorek
Reklama
Maskpol: Ładysław Piasecki zastąpił Krzysztofa Dędka!
30 czerwca 2017 r. | 21:13
26

29 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego
"Maskpol" S.A., które podjęło m.in. uchwały o zmianie składu Zarządu Spółki.

Ze składu Zarządu Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego „Maskpol” S.A. zostali odwołani dotychczasowy Prezes Zarządu Krzysztof Dędek oraz dwaj dotychczasowi Członkowie Zarządu Wiesława Czuba i Dominik Mirek.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego „Makspol” S.A. powołało nowy Zarząd w składzie: Ładysław Piasecki – Prezes Zarządu, Marek Pasek-Paszkowski – Członek Zarządu.

Zmiany w składzie Zarządu Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego „Maskpol” S.A. wynikają z potrzeby integracji Spółki z Grupą Kapitałową PGZ, a także z nowych wyzwań gospodarczych, jakie stoją przed przedsiębiorstwem w związku z realizacją zamówień dla Sił Zbrojnych RP. /PGZ/26 odpowiedzi na “Maskpol: Ładysław Piasecki zastąpił Krzysztofa Dędka!”

 1. lokalny pisze:

  Może wreszcie skończą z tym nepotyzmem i wyprowadzaniem kasy na lewo bo się już patrzeć nie dało!

 2. Maniek pisze:

  Tak PIS pozbywa sie najbardziej kompetentnych…w imie zasady dobra zmiana.

  • Inka pisze:

   Tak Maniek masz rację ! PiS już nie raz udowodnił pozbywając się ludzi” kompetentnych” , np. .zwalniając zarząd PLL LOT , KGHM POLSKA MIEDŹ , reaktywując Polskie Stocznie , spółki które przez ostatnie 8 lat rządów PO-PSL przynosiły straty. Tym narodowym majątkiem właśnie zarządzali Twoim zdaniem” ludzie kompetentni”. Kompetencja ludzi tych polegała na tym że na stanowiskach kierowniczych zatrudniali ludzi po “wyższych szkołach lansu i fajansu ” albo jak kto woli “wyższe szkoły tupetu i obsługi tabletu” , a młodzi zdolni po dobrych uczelniach i kilku fakultetach mogli jedynie liczyć na pracę na wózkach widłowych w OBI , CASTORAMIE , PRAKTIKERZE. Co do Maskpolu to nie będę komentować , bo nie znam tematu , ale widocznie Polski Rząd miał jakiś powód żeby zmienić zarząd , na pewno nie zrobił tego przeciwko tym ludziom którzy tam pracują , bo praca na pewno będzie i nie ma żadnych obaw można spać spokojnie.

  • Kibic pisze:

   Maniek ma rację!
   Obsadzaja stanowiska PISiewiczami którzy pojęcia nie mają w danej dziedzinie… liczy się stołek i kasa…

 3. Inka pisze:

  Rząd PiS-u to jedyny taki rząd od “okrągłego stołu” który ma program i wizję na rozwój państwa Polskiego , wszystko co obiecał przed wyborami stara się spełnić , wiadomo że pewne błędy też się zdarzają, ale stara się je naprawiać. Co do byłego już Prezesa Maskpolu to może nie było żadnych zastrzeżeń , lecz po prostu nie pasował do tej układanki , ponieważ spółka postawiła na duży rozwój tego zakładu .

  • Kibic pisze:

   Tak właśnie PIS podchodzi do sprawy… “porostu nie pasował do tej układanki…”
   Tak jest w większości przypadków…

 4. jacoo pisze:

  Skończy się wspieranie interesów swojej rodziny

 5. P i S pisze:

  Ryba psuje się od głowy! Prywatny folwark rodzinno-koleżeński już się skończył! Wreszcie zdrowa sytuacja, teraz nie będzie się komu poskarżyć! Jeszcze tylko zmiany w kadrze kierowniczej i będzie jak Pan Bóg przykazał!

  • Stefan pisze:

   Amen………

  • Luiza pisze:

   Nie łudź się następni będą tacy sami tylko potrzebują czasu. Dali popis z Misiewiczem – lansowanie takiego młokosa bez doświadczenia było po prostu niemoralne, a zrobili to ludzie którzy chcą być naszymi drogowskazami.

 6. ???? pisze:

  Krzysiu D. R. I. P [*] ????????????????????????????

 7. obserwator pisze:

  Drodzy komentujący. Powiedzcie jak to jest. Dzięki temu człowiekowi macie pracę a co za tym idzie macie środki na utrzymanie rodzin a jednak plujecie na niego i oskarżacie o przeróżne nadużycia. Nie da się zaprzeczyć, że kiedy były już prezes obejmował swoje stanowisko Maskpol w porównaniu do stanu obecnego praktycznie nie istniał. P. Dędek postawił go na nogi i doprowadził do stanu obecnego kosztem swojego zdrowia i kosztem najbliższych. To, że zatrudnia rodzinę? No cóż czy jest wśród was choć jedna osoba która by tego nie zrobiła? Myślę, że nie ma. Dlatego takie wpisy są po prostu śmieszne.

 8. obserwator pisze:

  W uzupełnieniu poprzedniego wpisu: tym którym ta decyzja (odwołanie zarządu) sprawiła radość powiem, że śmiać się będziemy jak nowi zarządzający doprowadzą spółkę do upadłości (czego oczywiście nie życzę) . Wtedy polecam powrót do uprawy roli bo w okolicy raczej nie ma tak dużego pracodawcy. przynajmniej będzie co do przysłowiowego garnka włożyć.

 9. Eugeniusz pisze:

  “Obserwator” dobrze ująłeś to zdanie: “doprowadził do stanu obecnego kosztem swojego zdrowia i kosztem najbliższych”…. Ci najbliższi najwięcej na tym stracili…. Aż się śmiać chce… Jeśli jesteś tylko obserwatorem nie mając żadnej wiedzy w temacie zachowaj swoje wnioski dla siebie bo to nie jest interpretacja tekstu jak na j.polskim. A tak nawiasem mówiąc czy ktoś by nie zatrudnił swojej bliskiej rodziny to przykładu nie trzeba daleko szukać bo takie osoby są (przepraszam “były”) współpracownikami byłego p. Prezesa….

 10. Eugeniusz pisze:

  Dodając: czy wpisy obrażające byłego prezesa są śmieszne? Równie dobrze można stwierdzić że te które są w jego obronie również są śmieszne. Ale nie w tym rzecz. Ludzie piszą to co obserwowali przez parę lat, to co widzieli i co wywnioskowali. Wcześniej pewnie mieli obawy nie wyrażając swojego zdania by mieć “co do przysłowiowego garnka włożyć”.

 11. Smieszne pisze:

  Śmieszne jest to że żaden z obrońców byłego już prezesa nie odniesie się do tego, że rodzinka nie musiała przychodzić do pracy albo że z firmami rodziny robiono “bizensy” na których maskpol tracił grubą kasę, żeby rodzinka mogła zrobić…

 12. Eugeniusz pisze:

  Nie odniesie się bo tego nie ma jak wytłumaczyć. “Dzieci” musiały dostać jeść więc i otwarto im drogę do “złotej miski” a zamiast samych rybek wzięły całe akwarium bo to przecież spółka Skarbu Panstwa która była co dla niektórych już “dojną krową”

 13. Janusz Paruzel pisze:

  Najpiękniejsze w WAS jest to, że jak hieny atakujecie w grupie i zawsze anonimowo. Odwagi! Krzysztofa Dędka już nie ma piszcie pod nazwiskami, śmiało 🙂

  • Z Panek pisze:

   Pan Krzysztof jeszcze z gry nie wypadł, A Ci co plują na byłego prezesa będą dupe lizać już nie długo .

  • Ala pisze:

   Pan Krzysztof za rok może startować na Wójta , będzie miał duże poparcie .

  • Z Panek pisze:

   O tym mówię

  • Z Panek pisze:

   Tylko jak wyjdą wały jakie robił to poparcie będzie słabiutkie. Ludzie sobie jeszcze przypomną jak to kilka lat prąd płynął na posesję omijając licznik 🙂

  • Andrzej pisze:

   Ale chociaż konia nie szarpie przed kamerą

  • prok pisze:

   To zależy raczej od tego czy czasem jakiś wymiar sprawiedliwości go nie potraktuje…

 14. Ala pisze:

  W Ekomexie są przyjęcia !!!!

 15. kos pisze:

  Skończyła się złota żyła ……do roboty !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *