zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
pikio.pl
Mieszkańcy gminy przepili blisko 4 mln zł!
18 sierpnia 2017 r. | 13:43
12

Gmina Panki znana jest z tego, że sporo ludzi pije tam alkohol. Jakoś specjalnie tego nie zauważyłem, ale potwierdzają to dane przesłane mi przez Urząd Gminy Panki. Mieszkańcy gminy w ubiegłym roku zakupili alkohol za 3 957 132,25 zł. Jest to o blisko 153 tys. zł więcej, niż w 2015 roku.

Najlepiej sprzedaje się wódka, miejscami też denaturat. Najmniej ludzie kupują win. Co ciekawe, w porównaniu do 2015 roku, spadła sprzedaż piwa.

Szczegóły znajdziecie w grafice poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Mieszkańcy gminy przepili blisko 4 mln zł!”

 1. Romek pisze:

  “Gmina Panki znana jest z tego, że sporo ludzi pije tam alkohol.” głupszego stwierdzenia nie słyszałem

 2. Romek pisze:

  na szczęście kompetentny dziennikarz uświadomił nas i teraz już będzie wszystko ok

 3. Romek pisze:

  pijakami i pankami:)

 4. Z Panek pisze:

  Aż podjadę do Polo i sobie piwo kupię

 5. Ewa pisze:

  Pankowisko rykowisko wypilo tyle ……..nie widze ludzi non stop pijanych ale to glupie he

 6. Smith pisze:

  Zobacz lepiej ile masz pijakow na tym swoim Cisiu zabity dechami. Takie stwierdzenia pozostaw dla siebie. Ludzie są dziwni ze pozwalają Tak się obrażać. Byle reporterek chcę dorobić i wrzuca co popadnie źeby ludzie tu wchodzili. Jak artykuł się nie sprzeda to najniższa krajowa bez premii. Ha ha

 7. Praszczyk pisze:

  Ja piję bo lubię

 8. Dafi pisze:

  Z tego co pamiętam to na Cisiu co drugi to narąbany chodził. Autem jak się jechalo to trzeba bylo patrzec zeby ktoregos nie rozjechac.Ale blogierek co tam pamięta.Zrobił stronkę a my na nią wychodzimy. Wejdźcie sobie na gminę Herby zobaczcie jak po nim jadą !W rankingu radnych pociąga sam za sznureczki a mieszkańcy nawet o tym nie wiedzą. ŻAL !!!!MI CHŁOPA!!

  • Smith pisze:

   Na Cisiu Tak jest do dziś. Ten chłop jest skończony. Chwyta się czego popadnie, jak tonący brzytwy. Żal go ale sam tego chciał…????????????????

 9. Kasia pisze:

  http://gminakonopiska.pl/wiadomosci/mieszkancy-przepili-667-mln-zl-wojta/
  sa lepsi

  a Pan prowadzi wspoltworzy wiele stron czy tak mi sie tylko wydaje?/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *