bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Ministerstwo stoi murem za Szkołą Podstawową w Aleksandrowie!
19 października 2016 r. | 10:10
6

Sprawa próby zamknięcia Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie była nam wszystkim bliska. No może poza Wójtem Bogdanem Praskim, który usilnie dążył do zamknięcia tej placówki. Kategorycznie sprzeciwił się temu Śląski Kurator Oświaty, poparł go w działaniach Minister Edukacji Narodowej. Publikuję wcześniej niepublikowane pismo z MEN w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

men1 men2 men3 men4 men5 men6 men7 men8 men9 men10 men11 men12 men14 men156 odpowiedzi na “Ministerstwo stoi murem za Szkołą Podstawową w Aleksandrowie!”

  1. Z Panek pisze:

    Dla wójta i tak szkoła jest niedochodowa. Najlepiej zamknąć, sprzedać budynek i mieć święty spokój. Kto rządzi naszą gminą?

  2. Ziomek pisze:

    Już był klient na szkołe a tu taki niefart. Takiego gospodarza mamy. Ciężkie te dwa lata kadencji będą oj ciężkie.

  3. EWA pisze:

    Co Za RADA GMINY !!!! Najpierw głosują za zamknięciem szkoły, a potem krzyczą że Wójt chciał zamknąć szkołę , z przyczyn ekonomicznych Wójt miał rację , bo koszt utrzymania jest duży, a w zamian mógłby powstać tam np. gminny dom opieki dla starszych ludzi tak jak w Herbach i napewno przynosiłby niemałe dochody dla gminy, zatrudniałby też osoby z naszej gminy , bo w naszym powiedzie podobno nie ma takich placówek a zapotrzebowanie jest duże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *