słabe opady śniegu
-2°
-2°
piątek
Reklama
fot. KS Panki
Młodzi Gniewni zdobyli “Puchar Na Zachętę”
28 stycznia 2019 r. | 11:23
0

27 stycznia 2019 r. w hali sportowej w Pankach rozegrano 6. edycję turnieju halowej piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Najlepszą drużyną została ekipa Młodych Gniewnych, którzy na podium wyprzedzili Kadrę Młodego Piechniczka i Z Borków Partyzantkę. W rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Królem strzelców sportowej imprezy został Mikołaj Szymonik. Najlepszym piłkarzem turnieju organizatorzy uznali Patryka Kudłę, a najlepszym bramkarzem Łukasza Gąsienicę.

Przebieg meczów (system „każdy z każdym”, 1 x 12 minut):

Kadra Młodego Piechniczka 3-1 Dar-Bud
(Mikołaj Szymonik x3 - Przemysław Drewicz)

Przemytnicy Rzeżuchy 1-2 Abstynenci z Olesna
(Patryk Antczak - Adam Polak, Damian Gmyrek)

JM Mebel System 0-3 Młodzi Gniewni
(Patryk Kudła, Mariusz Brzęczek x2)

Kadra Młodego Piechniczka 3-2 Z Borków Partyzantka
(Mikołaj Szymonik, Kacper Kierat, Bartosz Piechel - Kornel Zejler, Michał Mirek)

Dar-Bud 3-1 Przemytnicy Rzeżuchy
(Kamil Ciapa, Mateusz Bednarczyk, Bartosz Pagacz - Dominik Kempiński)

Abstynenci z Olesna 2-2 JM Mebel System
(Adam Polak, Denis Wilczek - Andrzej Słomian x2)

Przemytnicy Rzeżuchy 0-4 Z Borków Partyzantka
(Kornel Zejler x2, Michał Mirek x2)

Kadra Młodego Piechniczka 1-3 Młodzi Gniewni
(Mikołaj Szymonik - Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, samobójcza)

Dar-Bud 0-2 Abstynenci z Olesna
(Adam Polak, Jakub Pierzyna)

Kadra Młodego Piechniczka 4-0 JM Mebel System
(Mikołaj Szymonik x2, Kacper Kierat, Michał Korzekwa)

Przemytnicy Rzeżuchy 0-2 Młodzi Gniewni
(Patryk Kudła, Piotr Wręczycki)

Dar-Bud 0-1 Z Borków Partyzantka
(Grzegorz Kemuś)

Kadra Młodego Piechniczka 3-3 Abstynenci z Olesna
(Mikołaj Szymonik x3 - Wojciech Kulik x3)

JM Mebel System 2-2 Z Borków Partyzantka
(Dorian Matyja x2 - Michał Mirek x2)

Abstynenci z Olesna 0-0 Młodzi Gniewni

Przemytnicy Rzeżuchy 2-0 JM Mebel System
(Karol Kleszcz, Bartosz Bąk)

Abstynenci z Olesna 5-6 Z Borków Partyzantka
(Damian Gmyrek x2, Wojciech Kulik x2, Denis Wilczek - Kornel Zejler x3, Sebastian Dobosz x2, Grzegorz Kemuś)

Dar-Bud 1-1 Młodzi Gniewni
(Przemysław Drewicz - Jakub Chrzęstek)

Kadra Młodego Piechniczka 5-1 Przemytnicy Rzeżuchy
(Bartosz Piechel x3, Mikołaj Szymonik x2 - Patryk Antczak)

JM Mebel System 0-3 Dar-Bud
(Kamil Ciapa, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz)

Młodzi Gniewni 5-0 Z Borków Partyzantka
(Patryk Kudła x3, Jakub Chrzęstek, samobójcza)

Tabela:

1. Młodzi Gniewni - 14 pkt
2. Kadra Młodego Piechniczka - 13 pkt
3. Z Borków Partyzantka - 10 pkt
4. Abstynenci z Olesna - 9 pkt
5. Dar-Bud - 7 pkt
6. Przemytnicy Rzeżuchy - 3 pkt
7. JM Mebel System - 2 pkt

Klasyfikacja końcowa:

1. Młodzi Gniewni: Łukasz Gąsienica (br), Patryk Kudła, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki, Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Przemysław Pietrzak.

2. Kadra Młodego Piechniczka: Karol Hejno (br), Bartosz Piechel, Michał Korzekwa, Kacper Kierat, Mikołaj Szymonik.

3. Z Borków Partyzantka: Wojciech Antczak (br), Kornel Zejler, Sebastian Dobosz, Michał Mirek, Bartłomiej Pruszyński, Grzegorz Kemuś, Tomasz Brzęczek, Bartosz Bala.

4. Abstynenci z Olesna: Damian Piotrowski (br), Mateusz Pierzyna, Jakub Pierzyna, Adam Polak, Denis Wilczek, Damian Gmyrek, Wojciech Kulik.

5. Dar-Bud: Dariusz Sobolewski (br), Kamil Ciapa, Mateusz Bednarczyk, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz, Jacek Sosnowski, Dawid Pietrzak, Tomasz Górnik.

6. Przemytnicy Rzeżuchy: Daniel Kała (br), Karol Kleszcz, Aleks Cajler, Patryk Antczak, Dominik Kempiński, Bartosz Bąk, Michał Pluskota, Konrad Porada, Karol Wojtala.

7. JM Mebel System: Bartosz Parkitny (br), Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Dorian Matyja, Dawid Dyła, Mariusz Barakoński, Jarosław Koszal.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Mikołaj Szymonik (Kadra Młodego Piechniczka) - 12 bramek
Najlepszy piłkarz: Patryk Kudła (Młodzi Gniewni)
Najlepszy bramkarz: Łukasz Gąsienica (Młodzi Gniewni)
Najlepszy młodzieżowiec: Bartosz Piechel (Kadra Młodego Piechniczka)
Najlepszy oldboy: Wojciech Kulik (Abstyneci)

Najlepsi strzelcy:

1. Mikołaj Szymonik - 12 goli.
2. Kornel Zejler - 6 goli.
3. Patryk Kudła, Michał Mirek, Wojciech Kulik - 5 goli.
6. Bartosz Piechel - 4 gole.
7. Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Adam Polak, Damian Gmyrek, Przemysław Drewicz - 3 gole.

Źródło: KS Panki



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *