zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Mobilny Punkt Informacyjny przyjedzie do Panek
04 września 2018 r. | 10:35
0

12 września do Panek przyjedzie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Częstochowie. Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Gminy w Pankach, ul. Tysiąclecia 5, w środę 12 września 2018 roku w godzinach 9.00 - 12.00. Mam nadzieję, że z konsultacji skorzysta Wójt Bogdan Praski, który może w końcu zacznie korzystać z funduszu z UE.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu.

Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *