bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Mundurowi z wizytą w Przedszkolu w Pankach
26 października 2018 r. | 11:22
1

Kłobuccy mundurowi spotkali się z dziećmi z przedszkola w Pankach. Policjanci mówili o najważniejszych zasadach, które wpływają na ich bezpieczeństwo w domu, przedszkolu i w ruchu drogowym. Najmłodsi z uwagą wysłuchali stróżów prawa oraz zadawali pytania dotyczące pracy mundurowych. Tradycyjnie najwięcej emocji wzbudził policyjny radiowóz i Sznupek – maskotka mundurowych, z którą każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie z przedszkolakami w Pankach przeprowadzili profilaktyk społeczny sierż.sztab. Tomasz Solnica wspólnie z policjantem kłobuckiej drogówki st.sierż. Arkadiuszem Knotem. Najmłodsi usłyszeli od mundurowych o najważniejszych zasadach, które wpływają na ich szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Ponadto, maluchy uczyły się, czego nie wolno robić na drodze, jak prawidłowo należy przechodzić przez przejście dla pieszych i którą stroną drogi iść, gdy nie ma chodnika. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak ważne jest noszenie przez nich elementów odblaskowych.

Tradycyjnie najwięcej emocji wśród najmłodszych wzbudził policyjny radiowóz oraz maskotka mundurowych – Sznupek, który chętnie bawił się z dziećmi. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z policyjnym „pieskiem”. Z pewnością to spotkanie na długo zapadnie przedszkolakom w pamięci. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Mundurowi z wizytą w Przedszkolu w Pankach”

  1. Ciekawy pisze:

    ooooo !!!
    czyżby Wójta poszukiwali …. ????
    też dzisiaj biegał po placówkach oświatowych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *