bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Najbardziej aktywni radni 2017 roku
04 kwietnia 2018 r. | 11:07
15

Przewodnicząca Rady Gminy Panki - Urszula Bujak była najaktywniejszą radną w gminie Panki w 2017 roku. W ubiegłym roku radna Bujak złożyła 8 wniosków i aż 38. interpelacji. Na drugim miejscu uplasował się radny Andrzej Blukacz, który złożył 9. wniosków i 25. interpelacji.

Najgorzej w tym rankingu wypadli Krzysztof Brzęczek i Ewa Mirek, którzy w ubiegłym roku złożyli tylko po jednym wniosku.

Radni Rady Gminy Panki z tytułu pełnienia funkcji publicznych pobierają kilka tysięcy złotych rocznie.

Poniżej możecie zobaczyć ranking aktywności radnych za 2017 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Najbardziej aktywni radni 2017 roku”

 1. Ela pisze:

  Czy to ważne dla pana Krzyśka i pani Ewy ile wniosków i ile interpelacji , ważne tylko aby kasa się zgadzała .

  2
  7
 2. Lidka pisze:

  Aktywność radnych to nie tylko 2017 r , proszę zobaczyć jak wygląda osiedle za kadencji radnej Ewy ! Czy mało zrobiła dla swoich wyborców ? chyba nie !

  5
  4
  • mieszkańcy pisze:

   Zgadzam się z tobą , ona potrafiła dogadać się z Wójtem co do drogi dojazdowej do przedszkola ( nie tak jak jej poprzedniczka) i zobaczcie jak wygląda teraz ta droga , kiedyś rodzice dowożący swoje dzieci do przedszkola przy wysiadaniu z auta brodzili w błocie .

   2
   8
  • Ela pisze:

   Osiedle wygląda bo wspólnota mieszkaniowa wzięła kredyt i urządziła a teraz spłaca. Żaden radny ani wójt nie miał w tym udziału.

   4
   2
  • Lidka pisze:

   Elu skoro jesteś tak zorientowana czyja to zasługa , to może odpowiesz czy ten plac koło przedszkola to też zrobiła wspólnota ?

   4
   1
  • Jadwiga pisze:

   Do Lidka :Te wszystkie inwestycje na osiedlu to zasługa naszego Prezesa , a nie Radnej ( nic się nie interesuje) czy Wójta.

   3
   1
  • Ela pisze:

   Lidka. Masz rację zrobiła to gmina bo miała zobowiązanie wobec wspólnoty za dojazd do przedszkola. Niestety z lekkim….. opóźnieniem. Bo po prawie 7 latach obietnic. Tak że proszę wójtowi nie przypisywać zasług których nie ma. No chyba że w rozsławieniu naszej gminy.

   3
   1
  • Lidka pisze:

   Co to rozsławienia naszej gminy to był prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Wójta , darmowa promocja Panek w całej Polsce i Europie , a nawet za Oceanem , gdzie inne miasta (Warszawa , Kraków, Wrocław ) na swoje promocje muszą wydawać z budżetu krocie !

 3. Praszczyk pisze:

  Najważniejsze są diety co miesiąc wpływające na konto.

  8
  5
 4. Leszek pisze:

  czy ktoś mi wytłumaczy ? pani Ewa i pan Krzysiek mają w roku 1 wniosek i 0 interpelacji ,a w waszym sondażu na radnego mają zawsze najwyższe notowania !

  2
  2
  • As Pik pisze:

   Może dlatego, że Krzysiek podlega wójtowi? Miał odwagę wygarnąć mu w twarz na sesji co myśli o jego zachowaniach wobec niego, a teraz milczy, bo przekonał się, że nadstawianie własnego karku kosztem zdrowia i rodziny nie ma sensu. Nie dla mieszkańców, którzy byli tak zesrani, że nie poszli do referendum, żeby ten pankowski cyrk wysłać w kosmos. Mieszkańcom podobają się ich dokonania i inwestycje, to i po co większości udowadniać, że jest źle. Niech mają na kogo zasłużyli.

   6
   2
  • IRENA pisze:

   Do As Pik : ok 70 % mieszkańców jest zadowolona z pracy jaką Wójt wykonuje na rzecz gminy , jest tylko wąska “grupa awanturników” którym nic nie pasuje , a co do pana Krzyśka to tym swoim postępowaniem przyznał Wójtowi rację , bo inaczej broniłby swojego dobrego imienia .

   1
   7
  • ATRO pisze:

   Do IRENA: A można widzieć skąd te dane? Główny Urząd Statystyczny przeprowadził jakąś ankietę? Coś mi umknęło?

   3
   1
  • Ela pisze:

   IRENA w gronie rodzinnym w czasie świąt przeprowadziła ankietę. Troszkę mnie to martwi bo 30% rodziny odwróciło się od bodzia.

   2
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *