zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Najważniejsza sesja dla Bogdana Praskiego w 2017 roku
25 maja 2017 r. | 11:16
2

W piątek 26 maja o godz. 10:00 w sali narad Urzędu Gminy Panki odbędzie się najważniejsza dla Wójta Bogdana Praskiego sesja Rady Gminy Panki w tym roku. Radni bowiem będą głosować za lub przeciw absolutorium dla Wójta Gminy za 2016 rok. Gdyby wszystko było w porządku, Praski nie miałby się czegoś bać. A tak chodzi jak na szpilkach. Mimo większości w radzie, ma obawy, czy wszyscy zagłosują ZA.

BIP UG Panki2 odpowiedzi na “Najważniejsza sesja dla Bogdana Praskiego w 2017 roku”

  1. Inka pisze:

    Kolejna sensacja !!! Rady Gminy , Powiatów oraz sejmiki województw muszą rozpatrzyć sprawozdanie z wykonania budżetu jednostki samorządu terytorialnego i podjąć uchwałę w sprawie absolutorium dla zarządu takiej jednostki w terminie do 30 czerwca. Czy w tym roku się coś zmieniło ??? Gdzie mamy tych naszych “orłów” co mogą ocenić prawidłowość prowadzenia gospodarki finansowej w ramach przyjętego budżetu, a szczególnie stan zrealizowanych wydatków i dochodów budżetowych w stosunku do tych zaplanowanych. Boguś wykonał budżet w 100 %.

  2. Panek pisze:

    Najważniejsza chyba dla Ciebie i znów się nie udało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *