zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Nie było chętnych na budowę ujęcia wody pitnej przy Dworcowej w Pankach
05 sierpnia 2021 r. | 12:49
2

Miało być wybudowane ujęcia wody pitnej wraz ze stacją uzdatniania wody (SUW) przy ulicy Dworcowej w Pankach. Miało, ale nie będzie. Przynajmniej na razie. W przetargu na budowę nikt nie wziął udziału i trzeba było go unieważnić.

Mimo dofinansowania na ten cel, przez słabo nagłośnione postępowanie, nie było chętnych do jego realizacji.

Co teraz? Zapewne ponownie zostanie ogłoszony przetarg. Mam nadzieję, że tym razem będzie bardziej nagłośniony...

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Nie było chętnych na budowę ujęcia wody pitnej przy Dworcowej w Pankach”

  1. Leon pisze:

    No ta Dworcowa jakaś pechowo.Droga i zakręt jak w górach,posesje zalane przy pompowaniu studni i teraz jeszcze nikt nie chce budować.tragedia .Droga nie ma właściwego odwodnienia a tu nadchodzą raczej mokre lata więć może znowu dojść do podtopienia.ciekawe jak to wtedy wytłumaczą nasze Alibabki..

  2. Jan pisze:

    Bo nikt już nie chce współpracować z bujakowa
    Dno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *