zachmurzenie małe
12°
12°
niedziela
Reklama
Nie śmieć w lesie!
22 maja 2019 r. | 10:04
2

W związku z wykrytymi dzikimi wysypiskami na terenie gminy, postanowiłem zaprezentować wam grafikę opracowaną przez Lasy Państwowe, która przedstawia "rozkład" wyrzucanych śmieci w lasach.

Niestety, na rozkład niektórych śmieci potrzeba czasem nawet setek lat.

Nie śmieć w lesie!

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Nie śmieć w lesie!”

 1. Bono pisze:

  No w końcu ten twój śmieszny portalik do czegoś się przydał

  2
  2
 2. Franek pisze:

  Śmieci dużo Ceny za śmieci duże A dlaczego na osobe nie przypada kosz i worki Dlaczego np w domu jest 5 osób a w drugim domu są 2 osoby i po 1 koszu i 3 worki.To samo muszą się zmiescic 5 osób jak i te 2 osoby .Przecież wieksze rodziny mają wiecej śmieci.A jeszcze firma nie zostawia tyle samo worków co zabierają zawsze brakuje tak oszczędzają i pretensje mają jak się chce worek.A worki to żenada jak bibuła jest targają się nawet pracownicy gdy je wyrzucają to szklo leci i zostaje na drodze.Brak słów i za co ta podwyżka ?Stali sie monopolem śmieciowym i rzadzą cenami nie gmina tylko firma śmieciowa.Wiec jeżeli tyle bedziemy płacić to niech oni również dają chociaż worki ile trzeba .

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *