zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Nieodśnieżona droga? Dzwoń pod te numery!
09 stycznia 2019 r. | 08:09
6

Wójt Gminy Panki Urszula Bujak wydała zarządzenie z nowym planem organizacyjnym przygotowania zimowego utrzymania dróg gminnych administrowanych przez gminę Panki. Za stan dróg w gminie odpowiedzialne są teraz trzy osoby.

Z planem, w którym znajdziecie numery telefonów do osób odpowiedzialnych za odśnieżanie, możecie zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Nieodśnieżona droga? Dzwoń pod te numery!”

 1. Lena pisze:

  Czy nie prosciej podac te numery!!!

  5
  1
 2. adam pisze:

  Wydaje mi sie dobrym sprowokowanie do klikniecia w link – jest tam bardzo duzo uzytecznych informacji odnosnie tego czym i jaki jest standard utrzymania zimowego drog oraz znajac ten standard by stwierdzic czy droga jest poprawnie odsniezona czy nie 🙂

  • Rysiek pisze:

   Dużo pożytecznych informacji a drogi nieodsniezone. Nie mówiąc o chodnikach. Kiedy się wreszcie ogarną? I zrobią cos dla nas mieszkańców a nie tylko dla siebie w gminie. Stołki, stoleczki, układy, ukladziki…

 3. Irena kochel pisze:

  Drogi nieodśnieżone i śliskie.Żenada.

 4. Franek pisze:

  Trzeba zapytać czemu nie są odsnieżone firmy odsnieżającej i czemu tak późno odsnieżali .Czekali aż napada śniegu i pług podniesiony super odsnieżanie było .A płacone krocie od kilometra .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *