zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Elżbieta Wachowska
Nieprawidłowości w księgowości. Co na to Wójt?
24 października 2016 r. | 11:29
15

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach przeprowadziła kontrolę w Urzędzie Gminy Panki, która jak wiemy wykazała wiele nieprawidłowości. Jedną z nich jest rozliczanie zaliczek na wypłatę diet radnych. Problem dotyczy 20 list wypłat diet w latach 2014-2015. To kolejny cios w finanse gminy, a tymi zarządza skarbniczka - Elżbieta Wachowska.

Może najwyższy czas na zmiany w Urzędzie Gminy Panki?

PAWEŁ GĄSIORSKI

rio-mirek1 rio-mirek215 odpowiedzi na “Nieprawidłowości w księgowości. Co na to Wójt?”

 1. Z Panek pisze:

  No to chyba kogoś powinien zwolnić??

  • JARO pisze:

   Przeczytaj ten protokół ze zrozumieniem, a nie patrz na nagłówek tego” newsa” i potem komentuj !!!!! Przecież nie znaleziona żadnych nieprawidłowości, a podpisy są do uzupełnienia.

  • Też z Panek pisze:

   Sam udostępniasz swoje linki, których najwidoczniej nawet nie czytasz. A w tym linku ZONK. Nic nie ma o dietach i rzekomych nieprawidłowościach z tym związanych.
   Ale też się Mirek znów popisał. Ciekawe co mu nie pasowało w dietach radnych, że aż do Wojewody pisał. A tu wojewoda zwyczajnie go olał, na głupoty nie odpisuje widocznie.

  • Z Panek pisze:

   Powiedz Gąsiorski jak ukarano skarbnika w twojej gminie, bo jestem ciekaw. To twoje podwórko. Podpowiem ci, że wystąpieniu pokontrolnym Gminy Blachownia jest 19 wniosków a Gminy Panki 16.
   Zwolnili skarbnika?

  • głupi pisze:

   raczej powinien pozwalniać jeżeli są to osoby na niekompetentnych stanowiskach

  • oj jaro pisze:

   powinni zwolnić wachowsą dzięki teraz przeczytałem ze zrozumieniem.MIREK NA WÓJTA,JARO biuro prasowe;KRZYSIU uprzejmnie donosze ::::::]]]]]]

  • Z Panek pisze:

   Oj Jaro – lepiej nie można było tego ująć. Hasło dnia:

   MIREK NA WÓJTA,
   JARO biuro prasowe;
   KRZYSIU uprzejmnie donosze ::::::]]]]]]

   No i mamy świętą trojcę…. 🙂

 2. NIKoś pisze:

  Niech wraca skąd przyszedł ten specjalista od patentów !

 3. nikt pisze:

  Ten co tam u góry podpisuje się jako Z Panek- przecież to wachowska we własnej osobie. “jesteś ciekaw(a)”- nie znam cię pożal się boże łamaczko serc cudzych mężów, ale często używałaś tego zwrotu podczas innych sesji. i to cię demaskuje. poza tym kto może być lepiej zorientowany w rankingu skarbników, jeśli nie skarbnik panek we własnej osobie? lepiej schowaj te grube nogi. w tym wieku takie mini to tylko u świni.

 4. Z Panek pisze:

  Oj nieładnie tak o kimś brzydko mówić, ale rozumiem – nerwy puszczają… Ale tu cię zamucę – spróbuj jeszcze raz. Ja to nie Ona, Ona to nie ja i wybacz ale dla ciebie nie zacznę chodzić w spódnicy, ale za to bardzo dobrze Ją znam. Musisz jeszcze trochę potrenować techniki śledcze. W nerwach nie potrafisz się skupić. Nie pisałem nic o rankingu skarbników, tylko użyłem danych z wystąpień pokontrolnym a to różnica. A wszystko to jest dostepne w internecie dla wszystkich a nie dla nikogo. Czyli nie dla ciebie bo jesteś nikim 🙂

 5. nikt pisze:

  ale śmiać mi się chce z tego, co napisałeś/aś. Hahaha
  opis skarbniczki może i nieładny, ale prawdziwy. sama na niego zapracowała.
  skoro znasz skarbnik (choć wciąż myślę, że to wachowska we własnej osobie), to naprawdę musisz dużo czasu z nią spędzać, skoro przesiąkłeś jej powiedzonkami. to jest zła kobieta, zły człowiek. i ciebie kopnie w dupę, jeśli przestaniesz jej być potrzebny. zobaczysz. ona jest zła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *