bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
KPP w Kłobucku
Nietrzeźwy kierowca potrącił nietrzeźwego rowerzystę
27 grudnia 2016 r. | 14:36
3

Policjanci z Kłobucka wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kałmukach. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z drogówki wynika, że 35-letni kierujący seatem potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W chwili zdarzenia, zarówno kierowca seata jak i 57-latek kierujący jednośladem, mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 12.00 w Kałmukach. Jak ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, 35-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, kierujący seatem potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę – również mieszkańca naszego powiatu. Niestety w trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że w chwili zdarzenia, zarówno kierowca seata jak i 57-letni kierujący jednośladem, mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na skutek wypadku obrażeń ciała doznał 57-latek, który z ogólnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Szczegóły tego zdarzenia badają teraz kłobuccy śledczy. Niezależnie od sprawy o wypadku drogowy, zarówno 35-letni kierowca jak i 57-letni rowerzysta będą musieli liczyć się z konsekwencjami prowadzenia swoich pojazdów w stanie nietrzeźwości. /KPP w Kłobucku/

KPP w Kłobucku

KPP w Kłobucku

KPP w Kłobucku

KPP w Kłobucku

KPP w Kłobucku3 odpowiedzi na “Nietrzeźwy kierowca potrącił nietrzeźwego rowerzystę”

  1. Z Panek pisze:

    Takie rzeczy to tylko w Kałmukach hehehe

  2. Z Panek pisze:

    A rowerem pasowało by na wójta hehe

  3. Jar pisze:

    Dobre 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *