zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Elżbieta Wachowska
Niezła pensja Wachowskiej
07 września 2018 r. | 09:52
20

Pewnie wielu z Was zastanawia się, ile zarabia Elżbieta Wachowska? Ta 47-letnia sekretarz gminy na publicznych stołkach radzi sobie całkiem dobrze. Przynajmniej jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Wachowska w ubiegłym roku zarobiła aż 104 158,77 zł. Do tego z tytułu działalności z ramienia gminy w LGD Zielony Wierzchołek Śląska zarobiła 2790,75 zł. Łącznie 106 949,52 zł. Nieźle, jak na taką osobę jaką jest Wachowska.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Niezła pensja Wachowskiej”

 1. Zainteresowany pisze:

  Co znaczy ostatnie zdanie-“niezle jak na taką osobę jaką jest Wachowska”?????

  2
  28
 2. Drogowiec pisze:

  Nie rozumiesz? To interesuj się dalej Zainteresowany 🙂

  28
  2
 3. Praszczyk pisze:

  Ona nie zasługuje na połowę tych pieniędzy

  31
  3
 4. Z panek pisze:

  Jakim prawem Wachowska ukrywa kiedy są zebrania sołeckie, kto jej dał takie prawo , gazeta Kłobucka już interweniowała w tej sprawie

  22
  3
  • IRENA pisze:

   a kogo to obchodzi , ale masz problem , idź do Gminy i się dowiedz , my tu czekamy na kolejne odcinki z serii “kolejny raz wygrałem z Wójtem ” i “dobry gospodarz”

   2
   24
  • Halina pisze:

   Ukrywa bo nie chce niepożądanych uczestników. Czyli czytaj kandydatów na wójtów i radnych. A oprócz tego pewnie chce swoje wspaniałe i jedyne pomysły przemycić do sołeckiego. Na szczęście nowa rada sołecka będzie mogła to zmienić. No a Bodzio swobodnie będzie sobie kampanię urządzać.

   16
   2
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Zebrania sołeckie startują 17 września (Panki). Z dwudniową przerwą mają się odbywać do 25 września. Szczegóły w klobucka.pl

   Pozdrawiam
   Jarosław Brzęczek

   12
   2
  • Fenek pisze:

   Po interwencjach się pojawiło na szczęście. 10 września. Ona jakoś dziwnie zorientowana???

   11
 5. Zbyszek pisze:

  Irena a już myślałem że się obraziłaś na Bodzia :)) To kiedy będziesz już oficjalnym rzecznikiem Bodzia w UG?

  17
  2
 6. Magda pisze:

  Co to za komentarz jak na taka osobę jak Wachowska??????? Posiada kwalifikacje, żeby być na tym stanowisku i tyle!!! jak komuś żal dupsko ściska to niech startuje na to stanowisko jak tylko będzie okazja, nie bronię nikogo, ale komentarz nie na miejscu Panie “dziennikarzu”

  5
  20
  • IRENA pisze:

   Na Bodzia nie da się obrazić , jedynie kto może być obrażony to Stasek , tak jak kiedyś Cesek obraził się na Zbyska , a wszystko przez kampanię wyborczą .

   2
   15
  • Leszek pisze:

   z tym się z tobą zgodzę , najpierw robią im kampanię , a oni jak dojdą do władzy to odstawiają swoich piarowców na boczny tor .

   1
   14
  • IRENA pisze:

   tak samo będzie po kampanii Ksyska , Jorek będzie robił mu piar , a Ksysek jak wygra to zapomni o Jorku , ot takie jest życie

   3
   14
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Ja się nie martwię czy zapomni czy nie
   To dobrze, że martwisz się za mnie 🙂

   10
  • IRENA pisze:

   mogłam bym napisać że za 2-3 lata okaże się , czy wg p. Brzęczka znowu będzie ten ” zły” Wójt , któremu teraz robi piar , ale tego nie zobaczymy bo już w I Turze wygra BODZIO !!!!!

   1
   8
  • yusuf pisze:

   Jeśli obecny wójt ma chociaż trochę instynktu samozachowawczego, to nie powinien już startować. Jak wygra, to kadencji nie dokończy. Razem z Wachowską próbowali zaszkodzić Jaruzelskiemu, składali na niego doniesienia na policję, nagrywali jego wykroczenia drogowe żeby stracił prawko, on im tego nie daruje, wyciągnie ich brudy. CBA będzie miało co robić w gminie.

   7
   1
  • Leszek pisze:

   Jaruzelski to dużo tylko mówi , nic nie ma , nie słuchaj go bo zimą będziesz chodził w sandałach

   1
   5
  • yusuf pisze:

   (Leszek) jak na kogoś co nic nie ma, to w tej gminie strasznie są posrani za każdym razem jak wchodzi do urzędu. dzisiaj im znowu odwalił numer i złapał tą młodą stażystkę jak dzieciaki w autobusie konwojowała (laska Kubusia) w godzinach pracy i znowu mają przejebane. Podobno zaraz będzie kontrola z pośredniaka i wmoka. To jak w końcu z tymi sandałami?

 7. Soltys pisze:

  Irena chodziłaś ty do szkoły?

  19
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *