intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Kotek i Myszka w Pankach
Nowe przedszkole w Pankach
19 lipca 2017 r. | 11:47
15

1 września 2017 roku ruszy nowe, niepubliczne przedszkole w Pankach - "Kotek i Myszka". Przedszkole znajduje się w wolnostojącym budynku przy ul. Powstańców Śląskich 23 w Pankach. Rekrutacja do przedszkola trwa od kilku miesięcy.

Według opisu z facebooka, przedszkole oferuje, poza realizacją obowiązkowych zajęć dydaktycznych, szereg zajęć dodatkowych dostosowanych do wieku i zainteresowań dzieci m.in: zajęcia językowe, zajęcia logopedyczne, rytmika, taniec, zajęcia muzyczne, plastyczne i sportowe. Do dyspozycji przedszkolaków przedszkole posiada dwie bogato wyposażone w szereg pomocy dydaktycznych (m. in. tablica interaktywna, telewizor) oraz atrakcyjnych zabawek, dwie sale, szatnię oraz duży plac zabaw. W trosce o bezpieczeństwo przedszkole będzie posiadało monitoring oraz domofon. Teren przedszkolny będzie ogrodzony. Dla wygody rodziców przed budynkiem powstanie parking. W kwestii wyżywienia możliwa będzie realizacja indywidualnych diet. Co więcej wszelkiego rodzaju uroczystości przedszkolne np. Mikołajki, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca itp. będą odbywały się na dużej sali bankietowej, co zapewni komfort zarówno występującym przedszkolakom jak również oglądającym ich Rodzicom i Dziadkom.

Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem telefonu 885 452 877.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

Kotek i Myszka w Pankach

Kotek i Myszka w Pankach

Kotek i Myszka w Pankach

Kotek i Myszka w Pankach

Kotek i Myszka w Pankach

Kotek i Myszka w Pankach

 15 odpowiedzi na “Nowe przedszkole w Pankach”

 1. Bodzio pisze:

  A na uczciwe zapłacenie podatku nie było.

  • Anonimowy pisze:

   Co Cię interesuje, co kto płaci albo nie. Zajmijcie się ludzie swoim życiem, a nie czyimś pieniędzmi. Inwestuje i jak widać mu to wychodzi, a wam tylko żal du#e ściska. Pzdr

  • Ada pisze:

   to nie są czyjeś pieniądze tylko kasa, która miała wpłynąć do naszej wspólnej gminnej kasy, gdzie każdy jak wiadomo powinien płacić więc jak najbardziej może interesować mieszkańców czy została należność uregulowana czy dziwnym trafem umorzona z niewiadomych przyczyn…

  • nieuczciwy pisze:

   Jest to wybaczalne. Ludzie którzy dawaj pracę innym ludzìą powinni korzystać z ulg jakie gmina im proponuje. Nie bądźcie zawistni.

  • uczciwy pisze:

   Oczywiście powinni korzystać i zapewne korzystają. Tylko chore to trochę że umorzenie załatwia sobie ktoś kto obnosi się kasa… Każdy robi jak uważa. Powodzenia życzę

  • nieuczciwy pisze:

   Zapłacił by te parę groszy i miał by św. Spokój. Każdy robi jak uważa. Ważne że daje pracę ludzìą. Co do małych firm? Faktycznie tu ulg nie ma,ale to już nie wina gminy, a tych na samej górze.

  • Franc pisze:

   Oczywiście “daje” prace, sprzątaczki na czarno, na zmywaku na czarno,lodziarnia na czarno, wszelakie prace gdzie ciężko sprawdzić na czarno, taki pracodawca to chodzący ideał.

  • Rafcio pisze:

   Praca na czarno umorzenia i niewiadomo co jeszcze. Tak się u nas kase robi. Szarak zaraz by tylek umoczyl a tu sie kreci i to jak

 2. Kasia pisze:

  Są sprawy ważne i ważniejsze… Swoją drogą trzecie przedszkole…

  • Anonimowy pisze:

   Sklepów spożywczych w Pankach jest 6 i jakoś każdy sie utrzymuje i nikt z tego powodu nie narzeka. Jak widać jest zapotrzebowanie, a ludzie na pewno będą korzystać.

  • Kasia pisze:

   pewnie niech korzystają nie mam nic przeciwko, tylko niech konkurencja będzie zdrową konkurencją…

 3. Z Panek pisze:

  Tylko mali płacą podatki a markety nadal nie , tak wygląda zdrowa konkurencja .

 4. Panek pisze:

  duzi tak się nauczyli, z drugiej strony z własnej woli korzystają z tych ulg…

 5. Wit pisze:

  przedsiębiorcy mają ulgi wiadomo nie od dziś, ale nie każdy przedsiębiorca z nich korzysta… Swoją droga warto byłoby sprawdzić poprzednie lata jak sprawa wygląda z umorzeniami ilu jeszcze przedsiębiorców z tego korzystało, biedni rozumiem nawet wskazane im umorzyć, ale bogaci, no troszkę wstyd, tak niestety w naszym kraju jest biednego się depcze a bogatemu ładuje w kieszeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *