zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Oceń radneg: Skwara najgorsza!
26 maja 2019 r. | 09:31
1

745 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Daniel Żerdziński. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radneg: Skwara najgorsza!”

  1. Gosc pisze:

    I co z tego wynika?Najlepszy najgorszy?Brak argumentow dlaczego?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *