zachmurzenie duże
20°
20°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Agnieszka Gmyrek-Wąsińska najgorsza!
10 lutego 2019 r. | 15:56
10

2775 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Gmyrek-Wąsińska najgorsza!”

 1. Wróżka pisze:

  Dyzio czytaj Furmanek pewnie skacze z radości.Tak mają te zdziecinniali starsi panowie .

  8
  7
 2. Wróżka pisze:

  miało być ,,ci,, a nie ,,te,,

  12
  2
 3. Sprawiedliwy pisze:

  Panie Furmanek jak to trzeba mieć w głowie źle poukładane ,żeby za jeden niedzielny wieczór oddać ponad 600 głosów. Tylko po to aby być pierwszym .Pan się cofa w rozwoju. Przypadkiem nie ma Pan gorącego telefonu od wyłączania i włączania. Oj ale z Pana przedszkolak.

  5
  7
  • Wróżka pisze:

   Sprawiedliwy masz rację ,ale to dziecinada.

   6
   8
  • Lola pisze:

   Wróżka,ty się przyznałaś że wiesz jak dodawać punkty więc to ty pewnie nabijasz blonpasztetowi w brylach i otym milczysz. Wstyd stara baba a taka głupia. Typową dziecinadę ty odwalasz.

   9
   8
  • Wróżka pisze:

   Ty się mnie czepiasz ? Lepiej uczep się tego z końskim uśmiechem .Bo to dopiero pasztet z niego.

   3
   8
  • Wróżka pisze:

   Lola czy Lolitka stare baby nie znają się na technice. Pewnie wiesz ,że jestem młoda i tego mi zazdrościsz ,młodości i urody. Idź Lolitka do kosmetyczki może trochę poprawi ci urodę.

   5
   6
  • Stefan pisze:

   Wróżka, jeżeli Ciebie drażni widok uśmiechniętego człowieka (czytaj szczęśliwego ) to nie mam pytań.

   6
   6
 4. Wróżka pisze:

  Sprawiedliwy masz rację ,ale to dziecinada.

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *