zachmurzenie małe
12°
12°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Agnieszka Gmyrek-Wąsińska najgorsza!
20 stycznia 2019 r. | 14:20
2

4062 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Ewa Mirek. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Gmyrek-Wąsińska najgorsza!”

  1. Wróżka pisze:

    Może czas przestać z tym bezsensownym głosowaniem ? Ostatnio ktoś pokazał , w jaki sposób można dodawać punkty stale. Wynik ponad 4 tys. mówi ,że da się oszukiwać.

    28
    4
  2. Franek pisze:

    No niektóre Panie tam nie pasują .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *