zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Andrzej Blukacz najgorszy!
07 kwietnia 2019 r. | 11:19
2

1432 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorszy okazał się Andrzej Blukacz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Andrzej Blukacz najgorszy!”

 1. Wróż pisze:

  Wróciłem z zagranicy i co się dowiaduję?? Babochłop wygra a biedny Maciuś najgorszy. No wróżka teraz to spełniło się twoje marzenie.

  1
  12
 2. Sprawiedliwy pisze:

  Wróż masz kompleksy .

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *