zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Bogdan Praski najgorszy!
25 czerwca 2017 r. | 19:28
2

820 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 136. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bogdan Praski najgorszy!”

  1. Z Panek pisze:

    Brawo Ula

  2. Stefan pisze:

    Chyba nie dziwi nikogo że najgorszy po takim zachowaniu. Brawo pani Urszulo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *