zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Bogdan Praski najgorszy!
24 września 2017 r. | 17:25
2

1798 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 242. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bogdan Praski najgorszy!”

  1. Irena pisze:

    Brawo bodzio.

  2. Wróżka pisze:

    Pani Urszulo tyle oddanych głosów i taki marny wynik . Inni mają połowę osób głosujących w porównaniu do Pani i tylko trochę mniej niż 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *